• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

Викликати Евакуатор для Газелі

Викликати

Евакуатор для Газелі

Ціна: 500 гривень

Зламалася Газель і потрібне перевезення? Викликайте найкращу евакуаторну службу – Евакуатора НЕТ. Працюємо без вихідних 365/24/7 та якісно – евакуюємо недорого по Полтавській області і не тільки.

Евакуатор для ГАЗ має автопарк у всіх містах Полтавської області: Кременчук, Полтава, Горішні Плавні, Лубні, Миргород, Гадяч, Пирятин, Карлівка, Хорол, Лохвиця, Гребінка, Кобеляки, Глобине, Зіньків, Заводське.

При замовленні необхідно повідомити диспетчера інформацію про ситуацію та стан атвомобіля. Це необхідно для підбору спеціалізованого транспорту, який впорається з поставленим завданням.

Викликати евакуатор для Газелі


Допомога спецтранспорту для перевезення авто дуже популярна серед автолюбителів. Поломка автомобіля, аварії – це може статися будь-якої миті. Важливо в найкоротший час обтягнути транспортні засоби з проїжджої частини. Послуги евакуатора для авто Газель стане виходом із неприємних ситуацій. Наш спеціаліст зможе максимально швидко евакуювати несправне ТЗ.

Скільки коштує виклик евакуатора для Газелі


Фахівці здійснюють безпечне навантаження ТЗ, враховують усі побажання замовника та привозять машину до кінцевого пункту. Вартість навантаження починається з петиста гривень та збільшується, виходячи від кінцевої точки доставки. Усі деталі може розповісти по телефону диспетчер.

Ціна одного км транспортування авто Газель коштуватиме 50 гривень залежно від місця доставки. Є система знижок для тих, хто звертається до нас не вперше.

При прибутті на місце поломки евакуаційної техніки автомобіліст повинен пред'явити дефолтний пакет документів:

  • * Посвідчення на право керування авто.
  • * Техпаспорт на ТЗ.
  • * Паспорт.
  • * Доручення.
скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити