• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

Викликати Евакуатор для Ford Cargo

Викликати

Евакуатор для Ford Cargo

Ціна: 500 гривень

Ви володар Ford Cargo та необхідна евакуація? Викликайте найкращу евакуаторну службу – Евакуатора НІ. Працюємо без вихідних 24/7 та якісно – допомагаємо за цінами нижчими за конкурентів у Полтавській області і не тільки.

Евакуаційна допомога для Форд Карго працює у всій області: Кременчук, Полтава, Горішні Плавні, Лубні, Миргород.

Викликати евакуатор для Ford Cargo


Допомога спецтранспорту для перевезення авто дуже потрібна серед водіїв. Машина зламалася, аварії – це може статися будь-якої миті. Важливо швидко прибрати ТЗ з проїжджої частини, щоб не наражати себе і своє майно на небезпеку. Послуги евакуатора для автомобілів Форд Карго стане виходом із неприємних ситуацій. Наш спеціаліст зможе терміново евакуювати ваш транспортний засіб.

Скільки коштує виклик евакуатора для Ford Cargo


Фахівці здійснюють безпечне навантаження транспортного засобу, враховують усі прохання клієнта та транспортують автомобіль до потрібного місця. Вартість навантаження починається із 500 грн. І зростає залежно від місця доставки. Відповіді на всі запитання можна дізнатись у диспетчера.

Ціна 1 км транспортування ТЗ Форд Карго коштуватиме 50 гривень залежно від місця та часу доби. Є система знижок для тих, хто звертається до нас не вперше.

При прибутті на місце поломки евакуаційної техніки водій повинен пред'явити дефолтний набір документів:

  • * Посвідчення на авто.
  • * Паспорт.
  • * Техпаспорт на транспортний засіб.
  • * Довіреність, якщо машина оформлена не на вас.
скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити