• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

Викликати Евакуатор для Audi

Викликати

Евакуатор для Audi

Ціна: 500 гривень

Ви власник Ауді і вам потрібен евакуатор? Викликайте фахівців – Евакуатора НЕТ. Працюємо без вихідних 365/24/7 і з гарантією – перевозимо за найнижчий гонорар у регіоні у будь-яке місце.

Евакуаторна служба для Ауді має автопарк у всій області: Кременчук, Полтава, Горішні Плавні, Лубні, Пирятин, Карлівка, Хорол, Лохвиця, Гребінка.

Коли замовлятимете спецтранспорт, повідомте диспетчеру інформацію про ситуацію та стан атвомобіля. Це необхідно для підбору спеціалізованого транспорту, який всі питання виникають з поставленим завданням.

Викликати евакуатор для Audi


Допомога евакуатора дуже потрібні серед автолюбителів. Поломка автомобіля, ДТП – це може статися будь-якої миті. Важливо якнайшвидше прибрати авто з проїжджої частини, щоб не наражати нікого на небезпеку. Послуги евакуатора для ТЗ Ауді стане кращим варіантом із ситуації. Він зможе практично миттєво перемістити ваш транспортний засіб.

Яка ціна виклику евакуатора для Audi


Наша команда виробляють акуратне навантаження ТС, враховують усі побажання замовника та привозять автомобіль до потрібного місця. Вартість завантаження стартує з 500 грн. І зростає, виходячи від кінцевої точки доставки. Відповіді на всі запитання можна дізнатися у менеджера.

Вартість 1 кілометра перевезення ТЗ Audi коштуватиме 50 гривень залежно від місця доставки.

При прибутті нашого спеціаліста замовник зобов'язаний пред'явити стандартний пакет документів:

  1. Техпаспорт на авто.
  2. Посвідчення на право керування авто.
  3. Доручення.
  4. Паспорт.
скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити