• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

Викликати Евакуатор для Isuzu

Викликати

Евакуатор для Isuzu

Ціна: 500 гривень

У Вас Isuzu і вам потрібний евакуатор? Бронюйте професіоналів - Евакуатора НІ. Намагаємося щодня 24/7 і з гарантією - перевозимо дешево в будь-яку точку України.

Евакуатор для Исузу працює у всій області: Кременчук, Полтава, Гадяч, Пирятин, Карлівка.

При замовленні необхідно повідомити менеджеру інформацію про ситуацію та стан атвомобіля. Це потрібно для підготовки спеціалізованого транспорту, який впорається з поставленим завданням.

Викликати евакуатор для Isuzu


Послуги спеціального транспорту для перевезення авто дуже потрібні серед авто власників. Машина зламалася, винесло у кювет – все це може створити несприятливі умови на дорозі. Важливо швидко вивезти авто з проїжджої частини, щоб не наражати себе і своє майно на небезпеку. Послуги евакуатора для марки Исузу стане виходом із ситуації. Наш співробітник зможе максимально швидко перевезти транспортний засіб.

Скільки коштує виклик евакуатора для Isuzu


Майстри роблять безпечне навантаження авто, враховують усі прохання клієнта та транспортують машину до кінцевого пункту. Вартість навантаження стартує з п'ятисот гривень і зростає, виходячи від кінцевої точки доставки. Всю інформацію можна дізнатися у диспетчера.

Вартість 1 км перевезення авто Исузу коштуватиме 50 грн. Залежно від місця доставки. Існує система знижок для постійних клієнтів.

При прибутті нашого співробітника водій повинен надати стандартний набір документів:

  1. * Паспорт.
  2. * Доручення.
  3. * Техпаспорт на ТЗ.
  4. * Посвідчення на авто.
скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити