• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

Викликати Евакуатор для Iveco

Викликати

Евакуатор для Iveco

Ціна: 500 гривень

У Вас Iveco і потрібне перевезення? Бронюйте кращих перевізником авто - Евакуатора НЕТ. Працюємо цілодобово 24/7 та якісно – допомагаємо за справжні копійки у Полтавській області і не тільки.

Евакуатор для Івеко працює у всій Полтавській області: Кременчук, Полтава, Миргород, Гадяч, Пирятин, Карлівка, Хорол, Зіньків, Заводське.

Коли замовлятимете спецтранспорт повідомте менеджеру інформацію про ситуацію та стан атвомобіля. Це потрібно для підготовки спеціалізованого транспорту, який впорається з поставленим завданням.

Викликати евакуатор для Iveco


Допомога спецтранспорту для перевезення авто дуже популярна серед автолюбителів. Поломка автомобіля, аварії – це може створити несприятливі умови на дорозі. Важливо якнайшвидше стягнути машину з проїжджої частини, щоб не наражати себе і своє майно на небезпеку. Послуги евакуатора для авто Івеко стане виходом із неприємних ситуацій. Наш спеціаліст зможе практично миттєво евакуювати ваше ТЗ.

Скільки коштує виклик евакуатора для Iveco


Наша команда роблять безпечне навантаження транспортного засобу, враховують усі побажання клієнта та транспортують автомобіль до потрібного місця. Вартість навантаження починається з 500 гривень та зростає залежно від місця доставки. Всі деталі може розповісти по телефону диспетчер.

Вартість одного км перевезення ТЗ Івеко коштуватиме 50 грн. Залежно від місця доставки.

При прибутті нашого фахівця замовник зобов'язаний надати дефолтний набір наступних документів:

  1. * Паспорт.
  2. * Техпаспорт на транспортний засіб.
  3. * Посвідчення на право керування авто.
  4. * Довіреність, якщо машина оформлена не на вас.
скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити