• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

Викликати Евакуатор для Lancia

Викликати

Евакуатор для Lancia

Ціна: 500 гривень

Шукайте перевізника для Lancia і вам потрібен евакуатор? Бронюйте кращу евакуаторну службу - Евакуатора НЕТ. Працюємо без вихідних 365/24/7 та з гарантією – перевозимо за існуючі копійки в будь-яке місто України.

Евакуатор для Ланції має автопарк у всіх містах Полтавської області: Кременчук, Полтава, Миргород, Гадяч, Пирятин, Карлівка, Хорол, Зіньків, Заводське.

Викликати евакуатор для Lancia


Послуги евакуатора дуже потрібні серед водіїв. Машина зламалася, ДТП – це може створити несприятливі умови на дорозі. Важливо швидко стягнути авто з проїжджої частини, щоб не наражати нікого на небезпеку. Послуги евакуатора для бренду Ланції стане найкращим варіантом із ситуації. Наш співробітник зможе максимально швидко перевезти несправне ТЗ.

Скільки коштує виклик евакуатора для Lancia


Наша команда роблять акуратне навантаження авто, враховують усі прохання замовника та транспортують машину до кінцевого пункту. Вартість завантаження починається з петиста грн. І зростає, виходячи від кінцевої точки доставки. Відповіді на всі запитання можна дізнатися у менеджера.

Ціна 1 км транспортування ТС Ланції коштуватиме 50 грн. Залежно від місця доставки. Існує система знижок постійних клієнтів.

При прибутті автомобіліст повинен показати стандартний пакет наступних документів:

  1. * Техпаспорт на авто.
  2. * Паспорт.
  3. * Довіреність, якщо машина оформлена не на вас.
  4. * Посвідчення на авто.
скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити