• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

Викликати Евакуатор для BMW

Викликати

Евакуатор для BMW

Ціна: 500 гривень

Зламалася БМВ і вам потрібний евакуатор? Замовляйте професіоналів – Евакуатора НЕТ. Стараємося цілодобово 24/7 і з гарантією - евакуюємо за справжні копійки в будь-яке місто України.

Евакуаторна служба для BMW працює у всій Полтавській області: Кременчук, Полтава, Горішні Плавні, Лубні, Миргород, Гадяч, Пирятин, Карлівка, Хорол, Лохвиця, Гребінка, Кобеляки, Глобине, Зіньків, Заводське.

При замовленні необхідно повідомити менеджеру інформацію про ситуацію та стан атвомобіля. Це необхідно для подачі спеціалізованого транспорту, який впорається з поставленим завданням.

Викликати евакуатор для БМВ


Допомога спецтранспорту для перевезення авто дуже потрібна серед водіїв. Поломка автомобіля, ДТП – це може статися будь-якої миті. Важливо в найкоротший час евакуювати авто з проїжджої частини, щоб не наражати нікого на небезпеку. Послуги евакуатора для ТЗ BMW стане виходом із неприємних ситуацій. Наш спеціаліст зможе практично миттєво перемістити поламане авто.

Яка ціна виклику евакуатора для БМВ


Наша команда виробляють безпечне навантаження ТЗ, враховують усі побажання клієнта та привозять автомобіль до кінцевого пункту. Вартість завантаження починається з п`ятиста грн. І збільшується залежно від місця доставки. Всю інформацію можна дізнатися у менеджера.

Ціна одного км перевезення авто BMW коштуватиме 50 грн. Залежно від місця та часу доби. Є система знижок для тих, хто звертається до нас не вперше.

При прибутті нашого співробітника водій повинен показати дефолтний набір документів:

  1. Техпаспорт на ТЗ.
  2. Посвідчення на право керування авто.
  3. Довіреність, якщо машина оформлена не на вас.
  4. Паспорт.
скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити