• Телефон: +38 (063) 43-10-020

 • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

«Евакуатора НЕТ» корисні статті

Як перезавантажити клапан керування повітрям холостого ходу (IAC)

Як перезавантажити клапан керування повітрям холостого ходу (IAC)

Дізнайтеся, як скинути та відремонтувати регулюючий клапан холостого ходу, також відомий як клапан IAC, за допомогою цього надзвичайно простого посібника.

Після того, як клапан керування повітрям холостого ходу зіпсувався, і ви його почистили або замінили, його потрібно відкалібрувати (або скинути), щоб привести його до нормальних робочих умов.

Є кілька способів підійти до скидання регулюючого клапана холостого ходу. Найсуттєвіша різниця залежить від моделі автомобіля, яким ви керуєте, оскільки скидання клапана IAC є специфічним для ECU.

Якщо ви не впевнені, як скинути регулятор холостого ходу для вашого конкретного автомобіля, не хвилюйтеся! Ми розглянемо найпоширеніші способи скидання IAC.

Майте на увазі, що більшість автомобілів, випущених після 2000 року, самостійно скидають регулятор холостого ходу.

Якщо один із способів не працює, немає шкоди спробувати інші способи скидання клапана.

Давайте приступимо до цього!

Зауважте, що немає загального способу скинути непрацюючий повітряний регулюючий клапан; однак більшість методів досить схожі.

Тому ми спочатку розглянемо найскладніший спосіб скидання клапана регулювання холостого ходу, а потім перейдемо до інших варіантів, якщо початковий підхід не спрацює.

Скинути IAC – автомобіль General MotorsПерший підхід полягає в тому, щоб увімкнути автомобіль, підтримуючи обороти автомобіля вище 2000 об/хв і використовуючи діагностичний тестовий термінал (ALDL); вони використовуються в старих автомобілях General Motors.

Іншими словами, якщо ви керуєте американським автомобілем, таким як Cadillac, Chevrolet, Buick, Oldsmobile та іншим, виготовленим до 2000 року, є хороші шанси, що це спрацює.

Ось докладні кроки:

 • * Застосуйте стоянкове гальмо.
 • * Підключіть ALDL
 • * Запустіть двигун
 • * Підтримуйте швидкість двигуна вище 2000 об/хв
 • * Заземліть ALDL на 10 секунд
 • * Видаліть землю
 • * Вимкніть запалювання

Ці кроки відносно прості, за винятком того, що «заземлення» ALDL може здатися трохи заплутаним.

Під заземленням ALDL мається на увазі замикання контакту A (заземлення) на контакт B роз’єму, завдяки чому автомобіль встановлює базову швидкість двигуна.

Інші способи скидання клапана IAC для автомобілів GM


Якщо наведені вище кроки не працюють і ви керуєте старішим автомобілем GM, ви можете спробувати кілька інших прийомів.

Наприклад, ви можете спробувати почекати більше часу, коли діагностичний тестовий термінал (ALDL) буде заземлений, і дати йому більше часу після видалення заземлення.

Це не пошкодить автомобіль. Однак існує ймовірність того, що оберти двигуна можуть неконтрольовано зрости або статися навпаки, і двигун заглохне.

Якщо це сталося, повторіть процедуру, але не чекайте так довго, щоб автомобіль заглох.

Скидання клапана IAC – інші маркиІнші моделі автомобілів мають різні підходи до скидання клапана регулювання повітря холостого ходу та, на щастя, більш керовані кроки. Це також може стосуватися брендів GM.

У цьому випадку діагностичний інструмент не потрібен. Натомість все, що вам потрібно використовувати, це ваші руки та ноги; давайте подивимось.

Кроки для скидання клапана IAC без діагностичного приладу:

 • * Злегка натисніть на педаль газу
 • * Запустіть двигун і дайте йому попрацювати 5-10 секунд
 • * Вимкніть запалювання
 • * Зачекайте 10 секунд
 • * Запустіть двигун

Це має скинути контрольний клапан холостого ходу; однак деякі незначні деталі можуть відрізнятися, як і кроки для автомобілів General Motor.

Інші способи скидання клапана IAC

 • * Заведіть машину
 • * Вимкніть двигун
 • * Увімкніть запалювання, не заводячи автомобіль
 • * Натисніть педаль газу 4-5 разів в підлогу
 • * Відпустіть педаль і утримуйте її в нормальному положенні
 • * Заведіть машину

У деяких інструкціях сказано, що потрібно лише один раз натиснути педаль газу, а потім продовжити описані кроки.

Як і інші згадані способи, ви не повинні боятися спробувати ці, оскільки ви практично не ризикуєте пошкодити автомобіль.

Проїхати машину за кілька миль


Деякі автомобілі скидають регулятор холостого ходу, проїхавши кілька миль.

Якщо можливо, спробуйте проїхати на машині кілька миль вище 40 миль на годину, і машина відкалібрує новий IAC «автоматично».

ПідсумокКлапан регулювання холостого ходу є важливим компонентом автомобіля, який контролює оберти на холостому ході.

Таким чином, після встановлення нового клапана або очищення старого клапан IAC необхідно повторно відкалібрувати, щоб ECU міг належним чином контролювати холостий хід.

Є кілька підходів до скидання регулятора холостого ходу, і це тому, що не було стандартизованого способу, на відміну від сучасних автомобілів, які автоматично калібрують його.

Тому існують різні способи спробувати відкалібрувати IAC. У деяких випадках потрібні діагностичні прилади, а іноді досить натиснути педаль газу при включеному запалюванні.скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити