• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

«Евакуатора НЕТ» корисні статті

Скільки коштує ремонт кондиціонера в автомобілі?

Скільки коштує ремонт кондиціонера в автомобілі?

У вас проблеми з кондиціонером в автомобілі? Скільки коштує ремонт кондиціонера в автомобілі? Це залежить від багатьох речей, тому ось остаточний посібник.

Ваш кондиціонер та обігрівач - це ваші найкращі друзі у спекотний літній день або холодну зимову ніч.

На жаль, як і будь-яка інша техніка, ваш кондиціонер може зламатися в найневідповідніший момент.

Проблеми з кондиціонером можуть мати багато причин. Найпоширеніша причина, через яку кондиціонер перестає працювати, - це один або декілька витоків в системі.

У цьому посібнику ви дізнаєтеся все, що вам потрібно знати про ремонт кондиціонера у вашому автомобілі, а також про те, як можна виявити причину несправності.

У більшості випадків проблема пов'язана з однією з наступних причин:

  • * Витоки в системі кондиціонування
  • * Несправний компресор кондиціонера
  • * Забитий фільтр
  • * Інші несправні компоненти

Почнемо з основ!

Як працює кондиціонер?Перш ніж ми перейдемо до причин, чому кондиціонер може перестати працювати, розуміння процесу охолодження салону дасть вам більше шансів знайти першопричину проблеми.

Система кондиціонування повітря працює шляхом зміни холодоагенту з газового в рідкий стан. Цей процес вимагає допомоги декількох компонентів.

На початку процесу компресор кондиціонера з'єднується ременем з колінчастим валом двигуна. Кілька поршнів стискають повітря всередині компресора, в результаті чого утворюється тепло і високий тиск.

Потім гарячий газ під тиском рухається в конденсатор, де газ охолоджується і переходить у рідкий стан.

Потім рідина проходить через осушувач, забезпечуючи відсутність газу перед тим, як рідина продовжує рух до терморозширювального клапана.

Коли рідина досягає розширювального клапана, вона охолоджується, щоб знову стати газом, який потім проходить через випарник.

Вентилятор обігрівача продуває повітря ззовні автомобіля через холодний випарник, подаючи таким чином холодне повітря в салон.

Вартість ремонту несправного кондиціонераЯк згадувалося раніше, існує багато можливих причин, чому кондиціонер може працювати неправильно. Ці можливі причини включають проблему в одному з компонентів або витік в одному з багатьох шлангів.

Важливо зазначити, що несправний кондиціонер повинен бути відремонтований у професійній ремонтній майстерні.

За законом заборонено викидати холодоагент в атмосферу.

Для дотримання цього закону необхідно використовувати спеціальну рекупераційну машину. Заправляючи систему кондиціонера, необхідно робити це при відсутності вакууму в системі. Повітря і волога викличуть багато проблем, якщо вони знаходяться в системі.

Залежно від проблеми, вартість може варіюватися. Найпоширеніші проблеми та вартість ремонту кондиціонера будуть розглянуті в наступному розділі.

Витоки в системах кондиціонуванняЧерез робочий тиск в шлангах та інших компонентах все повинно бути щільно закрито. Це нормально, коли холодоагент витікає в мінімальній кількості (менше унції щороку), але більш значний витік може спричинити неприємності.

Витоки в системі кондиціонування відбуваються не тільки через тиск і тепло, але й через вік, оскільки матеріал з часом стає слабшим.

Коли система протікає, вона буде дути гаряче повітря. Це також може статися, якщо в кондиціонері мало холодоагенту.

Коли холодоагент витікає, це можна перевірити за допомогою ультрафіолетового барвника, який вводиться в систему. Потім оглядають зовнішню частину системи, щоб побачити, чи не витік барвник. Це необхідно, оскільки при витоку відбувається витік у вигляді газу.

Вартість усунення витоку кондиціонераЯкщо виявляється, що система протікає в одному місці, необхідно замінити компонент, який протікає. На жаль, майже будь-який компонент кондиціонера може витікати.

Якщо компресор працює з низькою кількістю холодоагенту протягом тривалого періоду, він врешті-решт зламається, і вам знадобиться новий компресор.

Якщо ущільнювальні кільця протікають, що може статися, якщо автомобіль новий, їх потрібно буде замінити. Ущільнювальні кільця є відносно невеликим і дешевим компонентом, але вартість робіт буде високою, оскільки вся система повинна бути розгерметизована і евакуйована.

Пакет ущільнювальних кілець коштуватиме близько 10 доларів, тоді як компресор може коштувати кілька сотень доларів. Вартість робіт буде варіюватися в залежності від деталі, яку потрібно виправити.

Очікується, що вартість робіт становитиме від 150 до 500 доларів. Це означає, що загальна вартість може становити від $160 до $1000 або більше, залежно від деталі, яку необхідно замінити.

Несправний компресор змінного струмуЯкщо ви вмикаєте кондиціонер і помічаєте, що в салон не надходить прохолодне повітря, винуватцем може бути компресор.

Існують також інші симптоми, такі як незвичайні шуми або витік рідини, як описано вище. Яким би не був симптом, вам потрібно буде замінити компресор, якщо він не працює належним чином.

Вартість ремонту компресора змінного струмуЯк згадувалося раніше, для будь-якого типу ремонту кондиціонера з системою потрібно поводитися належним чином, а це означає, що спеціальні інструменти і відносно висока вартість робочої сили будуть частинами рівняння ремонту.

Як і при будь-якому ремонті автомобіля, вартість робочої сили, а також деталей буде залежати від моделі вашого автомобіля. В середньому, новий компресор кондиціонера коштує від $100 до $200, в той час як вартість робіт коливається від $300 до $800, в залежності від конкретного автомобіля.

Засмічення фільтраЗабитий салонний фільтр може дати про себе знати кількома симптомами, найбільш очевидним з яких є недостатній приплив повітря в салон.

Також можливо, що в салон буде потрапляти більше пилу, пилку і забруднюючих речовин, оскільки фільтр неефективний.

У деяких випадках засмічується не тільки фільтр, але і конденсатор, який знаходиться відразу за решіткою радіатора автомобіля.

Листя, жучки та інші потенційні речі на дорозі можуть заблокувати потік повітря в конденсатор, що призведе до зниження ефективності роботи кондиціонера.

Вартість усунення засмічення фільтраНа щастя, це не є дорогим ремонтом, і його можна зробити за кілька хвилин, практично не маючи спеціальних знань.

Новий салонний фільтр коштує приблизно від 10 до 20 доларів. Заміна фільтра відбувається швидко і дуже просто. Існує високий ризик того, що дилери та магазини завищать ціну за заміну фільтра салону.

Тому заміну салонного фільтра найкраще робити самостійно. Ви також можете попросити професіонала замінити фільтр, якщо ваш автомобіль знаходиться в майстерні з іншої проблеми. За таких обставин є велика ймовірність, що вони зроблять це безкоштовно.

Якщо конденсатор засмітився, просто видаліть бруд, листя або що-небудь ще, що може йому перешкоджати. Просто і дешево!

Інші несправні компонентиІснує ризик, що інші компоненти кондиціонера можуть бути несправними, що потребуватиме відповідного ремонту.

Це може торкнутися всіх компонентів, таких як компресор, випарник, конденсатор, шланги тощо.

Якщо це сталося, роботи повинні проводитися з використанням професійних інструментів, щоб не допустити забруднення системи.

Через вартість робочої сили вартість ремонту може бути високою, залежно від компонента, який необхідно замінити. Загальна сума може легко перевищити 1000 доларів США за роботу та деталі.

ПідсумокКондиціонер робить салон Вашого автомобіля прохолодним і приємним. Він працює, змінюючи стан холодоагенту з газоподібного на рідкий, що передбачає високий тиск і температуру.

З часом багато компонентів зношуються, що призводить до проблем з кондиціонером. Витік є досить поширеною проблемою, коли кондиціонер не працює належним чином.

Визначення винуватця може зайняти кілька годин. Для пошуку потенційного витоку може бути введений барвник, тоді як деякі холодоагенти містять барвник на заводі.

За допомогою ультрафіолетового барвника потенційний витік можна побачити при освітленні моторного відсіку ультрафіолетовою лампою.

Вартість ремонту кондиціонера значно варіюється в залежності від проблеми. Вона коливається від безкоштовного ремонту до більш ніж тисячі доларів. Це означає, що немає однозначної відповіді на питання, скільки може коштувати ремонт кондиціонера.

Заміну салонного фільтра найкраще робити своїми руками, в той час як усунення витоків, заміну компресора та інші випадки, коли система повинна бути спорожнена, найкраще виконувати професіоналу.скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити