• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

«Евакуатора НЕТ» корисні статті

Вартість ремонту обшивки салону автомобіля

Вартість ремонту обшивки салону автомобіля

Скільки коштує ремонт обшивки салону автомобіля? Звичайно, це залежить від типу автомобіля, який у вас є, і використовуваного матеріалу, але є деякі правила.

Оббивка стелі - це частина автомобіля, яку легко ігнорувати до тих пір, поки вона не почне провисати або видавати незвичайні звуки.

Найпоширеніша причина, по якій оббивка псується, полягає в тому, що клей поступово стає неефективним через спеку, ультрафіолетові промені або вік.

У деяких випадках хедлайнер потребує лише підфарбовування, а в інших - повної заміни.

Вартість ремонту або заміни значно варіюється в залежності від типу автомобіля і використовуваної тканини.

Як приблизний орієнтир, заміна оббивки салону автомобіля коштує в середньому від 150 до 300 доларів.

Оббивка салону служить не тільки для зовнішнього вигляду. Під обшивкою знаходиться пінопласт, який ізолює автомобіль від зовнішнього середовища, забезпечуючи більш тиху їзду і краще регульовану температуру в салоні.

Іншими словами, те, що спочатку може здатися простим ремонтом оббивки, може закінчитися повною заміною, якщо оббивка і всі її компоненти в поганому стані.

Якою б не була ваша ситуація і якого б результату ви не шукали, цей посібник охоплює все - від невеликого ремонту до повної заміни.

Почнемо з керівництва!

Ремонт або заміна обшивкиСпочатку слід вирішити, чи слід відремонтувати лише частину обшивки, чи замінити її повністю.

Це залежить, головним чином, від стану хедлайнера. Наприклад, якщо ваша оббивка провисла в одній частині, а решта в хорошому стані, буде більш економічно вигідно відремонтувати її.

З іншого боку, якщо є кілька поганих місць або загальна якість знизилася, заміна, безумовно, є найкращим варіантом.

Ремонт хедлайнера своїми рукамиЦілком можливо, що все, що вам потрібно зробити - це швидкий ремонт.

Існують різні види ремонту в залежності від того, наскільки якісну обробку ви хочете отримати, і скільки часу і грошей ви готові витратити.

Наприклад, провисання обшивки можна виправити, просто прикріпивши її шпильками або використовуючи степлер для усунення проблеми.

Хоча це рішення є простим і дешевим, результат навряд чи буде естетично приємним. Якщо ви використовуєте свій автомобіль тільки для того, щоб дістатися з пункту А в пункт Б, і вас не хвилює, як він виглядає, це може бути варіантом для вас.

Більш полірований ремонт вимагає більше часу і зусиль, але в результаті ви отримаєте більш візуально привабливу обшивку.

Найкращий спосіб відремонтувати обшивку - почати з кута, найближчого до місця провисання, і просуватися до нього.

Коли ви це зробите, обов'язково перевірте піну. Якщо все виглядає добре, ви можете просто додати високоякісний клей для оббивки і зібрати все назад.

Якщо ви виявите, що пінопласт або будь-яка інша частина оббивки виглядає погано, то, ймовірно, краще замінити її повністю.

Вартість професійного ремонту та заміниДля досягнення найкращих результатів слід довірити роботу професіоналам, особливо якщо ви замінюєте всю обшивку.

Складність заміни обшивки залежить від моделі автомобіля. Відповідно, вартість також буде сильно відрізнятися.

Як правило, більші автомобілі будуть коштувати дорожче, оскільки буде потрібно більше матеріалів і роботи.

На ціну впливає не тільки модель автомобіля через його розмір, але і його компонування. Деякі моделі авто мають модулі, які необхідно закривати обшивкою, що ускладнює процес.

Наприклад, на автомобіль з панорамним дахом може знадобитися більше часу для установки нового обшивки, навіть незважаючи на те, що вартість матеріалу нижче.

Крім трудовитрат, необхідно враховувати вартість матеріалу. Комплект оббивки стелі BMW M4 з алькантари на вторинному ринку обійдеться вам приблизно в 2500 доларів США.

Однак це ціна преміум-класу з ексклюзивним матеріалом. Звичайна ціна на заміну оббивки становить від $150 до $300, включаючи роботу.

Ви також повинні розглянути питання про те, чи потрібно замінювати стійки. В основному це робиться з естетичних міркувань.

Залежно від матеріалу, ви можете розраховувати заплатити від $5 до $10 за ярд. Виходячи з розміру хедлайнера, вам знадобиться від 2 до 6 ярдів матеріалу.

Що стосується розцінок, то вони також залежать від багатьох факторів, в тому числі від того, де ви живете і чи виконує цю роботу дилерський центр або незалежна майстерня.

Заміна обшивки займе, в середньому, від 1 до 3 годин.

ВисновокОббивка стелі візуально покращує інтер'єр автомобіля, а також забезпечує звукоізоляцію, в результаті чого їзда стає більш тихою і комфортною.

При ремонті оббивки салону у вас є кілька варіантів. Швидкий ремонт зробить свою справу, але результат буде не таким хорошим, як професійний ремонт або заміна.

Як правило, якщо провисає тільки невелика частина оббивки, а загальний стан хороший, буде достатньо простого ремонту.

Хороший ремонт обшивки включає в себе нанесення високоякісного клею для обшивки і повторне прикріплення обшивки до даху.

З іншого боку, якщо ви чуєте шум з даху або загальний стан обшивки погіршився, найкращим варіантом буде її заміна.

Якщо ваш оббивка провисла і ви шукаєте швидке і дешеве рішення, ви можете просто прикріпити її до даху або використовувати степлер. Це не буде найкрасивішим рішенням, але найдешевшим.

Професійна робота коштуватиме від 150 до 300 доларів, включаючи оплату праці. Якщо ви вирішите зробити це самостійно, ви можете заощадити багато грошей, оскільки матеріал відносно дешевий, лише від $5 до $10 за ярд.

Найбільшими факторами, які впливають на ціну заміни або ремонту обшивки, є модель автомобіля і використовуваний матеріал.

Зрештою, свіжий хедлайнер дасть нове життя вашому автомобілю і поліпшить ваш досвід водіння.скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити