• Телефон: +38 (063) 43-10-020

 • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

«Евакуатора НЕТ» корисні статті

Машина глохне на холостому ходу: Чому глохне машина на холостих обертах на стоянці?

Машина глохне на холостому ходу: Чому глохне машина на холостих обертах на стоянці?

Ви ненавидите, коли ваш автомобіль глохне на холостому ходу? Ось супер просте керівництво про те, що робити, коли автомобіль глухне на холостому ходу і чому це відбувається.

Не було ніяких попереджувальних знаків, ніяких індикаторних ламп, і все здавалося нормальним. Він просто вимкнувся.

Чому автомобіль глохне на холостому ходу на стоянці?Коли ваш двигун глохне на холостому ходу, є велика ймовірність, що він заглох. Що призводить до того, що автомобіль глохне? Зазвичай це означає, що двигун не отримує достатньо повітря, потужності або палива.

Існує шість основних причин, які можуть призвести до того, що автомобіль заглохне на холостому ходу. Основними причинами є

 • * Несправний датчик кисню або масової витрати повітря
 • * Засмічення клапана EGR
 • * Погані свічки запалювання
 • * Проблема з приводом управління повітрям холостого ходу
 • * Проблеми в системі подачі палива
 • * Несправність трансмісії

Якщо ваш позашляховик, легковий або вантажний автомобіль продовжує глохнути, це сигналізує про наявність проблеми, про яку необхідно подбати.

На щастя, у цьому посібнику ми детально розглянемо кожну з них, щоб ви знали, як діяти далі.

Давайте перейдемо прямо до посібника!

6 поширених причин зупинки автомобіля на холостому ходуНесправний датчик кисню або масового потоку повітря


Ваш автомобіль оснащений різними датчиками. Кожен з них передає певну інформацію в ECM (модуль управління двигуном). Потім ECM приймає ці дані та регулює роботу двигуна, щоб забезпечити його оптимальну роботу.

Два з цих датчиків відіграють значну роль у тому, чому двигун автомобіля зупиняється на холостому ходу. Перший - це датчик кисню, розташований у випускному колекторі.

Другий - датчик масового потоку повітря, який знаходиться зліва від двигуна всередині впускного повітряного каналу.

Перший зчитує кількість повітря, що виходить з двигуна, а другий вимірює кількість повітря, що надходить. ECM використовує ці дані, щоб збільшити або зменшити кількість повітря, що подається в камери згоряння.

Якщо один з цих датчиків передає невірну інформацію, то ваш двигун може не отримувати достатньо повітря, необхідного для його роботи. Нестача повітря призводить до нестачі потужності, що може призвести до того, що ваш автомобіль заглохне на холостому ходу.

Скільки коштує заміна датчика кисню або датчика масової витрати повітря на СТО? Датчик кисню коштує близько 200 доларів, а датчик масового потоку повітря - близько 300 доларів.

Засмічення клапана EGR


Якщо ви не знали, EGR розшифровується як рециркуляція вихлопних газів. Як випливає з назви, її мета полягає в рециркуляції невеликої кількості вихлопних газів назад в камери згоряння. Це робиться для зниження температури всередині.

Це працює тому, що вихлопні гази в основному є вуглекислим газом (C02), який не має запаху, кольору і не горить.

Оскільки він не горить, як кисень, він ефективно знижує температуру всередині камер згоряння.

Коли клапан EGR засмічується, він може застрягти у відкритому або закритому положенні, тобто вихлопні гази будуть продовжувати текти або не текти взагалі.

Коли це відбувається, це впливає на співвідношення повітря/паливо в камерах згоряння, що може призвести до втрати потужності. Недостатня потужність призводить до того, що автомобіль починає глохнути на холостому ходу.

Діагностувати засмічення клапана EGR трохи складніше, оскільки багато симптомів схожі на симптоми, викликані несправним паливним насосом, засміченим паливним фільтром або поганими свічками запалювання.

На щастя, якщо це засмічений клапан EGR, ви можете просто прочистити його в домашніх умовах, а не замінювати за $400-$500.

Потрібні нові свічки запалювання


Свічки запалювання відповідають за запалювання повітряно-паливної суміші в камері згоряння. Як і слід було очікувати, якщо вони старі та зношені, вони менш ефективно виконують свою роботу. Це призводить до зниження потужності двигуна, що може призвести до зупинки автомобіля на холостому ходу.

Сьогодні на ринку існує п'ять типів свічок запалювання. Вони складаються з наступних матеріалів:

 • * Мідні
 • * Іридій
 • * Одинарна платина
 • * Подвійна платина
 • * Срібло

Хоча мідь коштує найдешевше, її вистачає лише на 10 000-20 000 миль.

Іридій, срібло, подвійна та одинарна платина служать близько 100 000 миль, але коштують дорожче.

Несправний привід керування повітрям на холостому ходу


Мета приводу управління повітрям холостого ходу полягає в тому, щоб підтримувати обороти в оптимальному діапазоні, коли двигун працює на холостому ходу. Він робить це на основі даних, отриманих ECM, які він отримує від датчиків масового потоку повітря, кисню та палива.

Якщо є проблема з приводом управління повітрям на холостому ходу, швидкість обертання вашого двигуна може впасти занадто низько.

Як ви вже здогадалися, це може призвести до того, що ваш двигун заглохне на холостому ходу.

Вартість заміни цієї деталі сильно варіюється. Вона коливається від трохи більше $100 до $500, включаючи як деталі, так і роботу.

Проблеми з системою подачі палива


Як ми вже згадували раніше, три основні елементи зазвичай призводять до того, що автомобіль глухне на холостому ходу. Одним з них є нестача палива, тобто проблема в системі подачі палива може призвести до того, що автомобіль заглохне.

Причиною може стати будь-який компонент системи подачі палива. Наприклад, паливний насос, який відповідає за подачу палива до двигуна з бензобаку.

Також є паливний фільтр, який відсіває шкідливі домішки, перш ніж вони потраплять у двигун. Якщо він засмітиться, до камери згоряння не потрапить достатня кількість палива.

Якщо вам пощастить, це буде лише паливний фільтр, заміна якого зазвичай коштує від $50 до $150. Більшість з них служать близько 2 років, так що якщо ви давно пройшли через це, то, швидше за все, проблема в них.

Несправність трансмісії


Одна лише згадка про проблему з трансмісією, швидше за все, викличе мороз по шкірі у будь-якого автовласника.

Чому?

Тому що вони дуже дорогі в обслуговуванні.

Що стосується проблем з глушінням двигуна, ми говоримо саме про гідротрансформатор, який по суті є автоматичною версією зчеплення.

Його призначення - передавати потужність від двигуна до решти елементів трансмісії. Якщо він зношений або пошкоджений, він не в змозі робити це ефективно, що може призвести до того, що ваш автомобіль заглохне.

На щастя, це може бути просто електромагніт, частина електромагніту, яка вимірює та регулює тиск рідини. Якщо це виявиться проблемою, вартість ремонту складе лише кілька сотень доларів.

Не залишайтеся на холостому ходу, якщо ваш двигун глухне на холостому ходу


Ігнорування автомобіля, який продовжує глохнути, призведе лише до більш серйозних проблем.

Замість того, щоб сидіти і сподіватися, що вона полагодиться сама, вживайте заходів. Це просто тому, що коли двигун глохне на холостому ходу, щось не так, що потребує вашої уваги негайно.скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити