• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

«Евакуатора НЕТ» корисні статті

Ремонт коробки передач і вартість

Ремонт коробки передач і вартість

Ремонт коробки передач зазвичай коштує від $1200 до $5000. Дізнайтеся, скільки ви можете очікувати заплатити за ремонт вашої коробки передач, будь то механічна або автоматична.

Потім, коли ви йдете, щоб поставити його в режим Drive, він вагається, видає гучний звук "клацання", а потім знову починає поводитися нормально.

Схоже на те, що у вас може бути проблема з коробкою передач.

Скільки коштує ремонт коробки передач?Відповідь на це питання залежить від серйозності поломки. Якщо все, що потрібно - це заміна рідини, то це буде коштувати від $80 до $250. Для усунення витоку рідини очікується витратити від $150 до $200, а для заміни електромагнітного перемикача передач - від $150 до $400.

Однак вартість ремонту трансмісії блідне в порівнянні з тим, скільки ви витратите на її відновлення або заміну.

На жаль, якщо ви відмовитеся від вкрай необхідного ремонту, ви зрештою дізнаєтесь про це на власному досвіді.

На щастя, цей посібник охоплює все, що вам потрібно знати про ремонт трансмісії. Ми почнемо з того, що докладніше розглянемо, як працює коробка передач.

Потім ми розглянемо, що призводить до їх виходу з ладу і як визначити, чи є у Вашої трансмісії проблеми.

Нарешті, ми зануримось з головою в кожен з доступних варіантів ремонту/заміни та їх вартість.

Почнемо!

Для чого потрібна коробка передач?У той час як двигун створює потужність, трансмісія контролює, скільки її фактично досягає коліс на будь-якій заданій швидкості.

Візьмемо для прикладу шестерні велосипеда. Коли ви перемикаєтесь з однієї передачі на іншу, ланцюг тимчасово знімається, а потім повертається на місце.

Це схоже на те, як працює механічна коробка передач. Натискання зчеплення від'єднує двигун від трансмісії, дозволяючи перейти на іншу передачу. Коли ви відпускаєте зчеплення, воно знову з'єднує їх.

Що стосується автоматичної трансмісії, то це, по суті, автоматичний перемикач передач, який виконує роботу за вас. Вона використовує так званий гідротрансформатор, щоб визначити, коли потрібно перемикатися, так що коли ви прискорюєтеся, вона переходить на вищу передачу, а коли ви сповільнюєтеся, вона повертається на нижчу.

Якщо ви починаєте відчувати проблеми з трансмісією, то, ймовірно, настав час її перевірити. Якщо ігнорувати її, вона може з часом вийти з ладу, а це означає, що ваш автомобіль не зможе функціонувати.

Тепер, коли ви розумієте основи роботи трансмісії. Давайте подивимось, що призводить до її виходу з ладу.

Чому трансмісія виходить з ладу?Низький рівень трансмісійної рідини

Як і двигун, трансмісія потребує рідини для роботи, яка в даному випадку називається трансмісійною рідиною. Вона діє не тільки як мастило, але і як гідравлічна рідина. Вона підтримує безпечну робочу температуру, полегшує перемикання передач і змащує рухомі деталі.

Як ви могли здогадатися, якщо у вас мало трансмісійної рідини, вона буде нагріватися, не зможе плавно перемикатися, а внутрішні деталі в кінцевому підсумку заклинюватимуться.

На щастя, більшість трансмісійних рідин розраховані на пробіг від 30 000 до 60 000 миль, а це означає, що якщо ви середньостатистичний водій, вам потрібно замінювати її лише кожні 2-5 років.

Мало того, вартість її заміни невисока і становить від 80 до 250 доларів.

Витік трансмісійної рідини

Ця несправність схожа на попередню, оскільки означає, що ваша трансмісія не отримує необхідну рідину. Однак, якщо у вашій трансмісії витікає рідина, ви не можете просто додати більше. Вам потрібно вирішити проблему.

На щастя, трансмісійна рідина має червоний колір, тому якщо ви помітили калюжу червоної рідини під вашим автомобілем, то цілком очевидно, звідки вона. Про те, як відремонтувати трансмісію, що протікає, а також про те, скільки це коштує, ми розповімо трохи далі в цій статті.

Забитий фільтр трансмісійної рідини

Якщо ви не знали, ваша трансмісія має фільтр, який відсіває шкідливе сміття, таке як бруд, пил і металеві пластівці, перш ніж вони продовжать сіяти хаос. Однак, як тільки фільтр відсіє достатню кількість сміття, він може засмітитися, що зробить його марним.

Мало того, він також може заблокувати потік рідини, що означає ту ж проблему, що і перші дві причини.

На щастя, ваша трансмісія залишатиметься здоровою, якщо ви будете замінювати трансмісійну рідину (і фільтр) кожні 30 000-60 000 миль пробігу. Крім того, це дозволить вам виявити невеликі проблеми до того, як вони погіршаться.

Тепер, коли ви знаєте, що викликає проблеми з трансмісією. Давайте розглянемо кілька найпоширеніших симптомів, які можуть свідчити про те, що у вас теж.

Симптоми несправної коробки передачЗапах гару

Це завжди поганий знак, якщо ви починаєте відчувати запах горілого, що виходить з вашого автомобіля. Як ми вже згадували раніше, нестача рідини може призвести до перегріву трансмісії. Коли залишається невелика кількість, вона може горіти, видаючи унікальний, солодкуватий запах горіння.

Знову ж таки, виявлення несправності трансмісії на ранніх стадіях має вирішальне значення для запобігання подальшим пошкодженням і, отже, більш високим рахункам в магазині.

Пробуксовка передачі

Це досить легко помітити. Це означає, що ваша трансмісія перемикає передачі, коли не повинна. Це може не тільки спричинити подальші пошкодження, але й зробити Ваш автомобіль небезпечним для водіння.

Багато зусиль докладається до того, щоб забезпечити плавне перемикання передач автоматичної коробки передач, але якщо ваша коробка перемикає передачі, все це вилітає у вікно. Це означає, що ви будете відчувати грубі ривки, коли обороти зростають без попередження.

Хоча ви можете вважати це просто неприємністю, якщо ви їдете по слизькій дорозі, це може призвести до того, що ваш автомобіль втратить зчеплення з дорогою. Це наражає на небезпеку вас, ваших пасажирів та оточуючих.

Скрегіт/скрипіння

Раніше ми вже згадували, наскільки погано для трансмісії бути без рідини. Однією з причин цього є те, що трансмісійна рідина діє як мастило, створюючи тонкий шар між металом.

Без неї метал стикається з металом, створюючи "лязг" або "скрегіт", коли шестерні фіксуються на місці.

Чим довше ці звуки триватимуть, тим сильніші удари витримає ваша трансмісія, що врешті-решт призведе до її виходу з ладу.

Проблеми з перемиканням передач

Якщо ваша трансмісія вагається або смикається при перемиканні передач, швидше за все, в ній низький рівень рідини. Трансмісійна рідина полегшує перемикання передач, і без неї у вас можуть виникнути проблеми з цим.

Як і у випадку з попередніми симптомами, перевірка автомобіля при перших ознаках проблеми допоможе запобігти погіршенню ситуації. Менше пошкоджень - менший рахунок за ремонт.

Тепер, коли ви краще розумієте, на які симптоми слід звертати увагу. Давайте подивимось, на яку суму можна розраховувати при ремонті трансмісії.

Скільки коштує ремонт/заміна трансмісії?Промивання трансмісійної рідини

Ця послуга полягає у видаленні з системи всієї старої трансмісійної рідини та заміні її на нову. Залежно від того, де ви обслуговуєте свій автомобіль, вартість може коливатися від $80 до $250. На щастя, це також можна зробити вдома, щоб скоротити ці витрати вдвічі.

Заміна електромагніту перемикання передач

Електромагніт перемикання передач - це в основному клапан, який контролює, скільки рідини протікає через трансмісію. Заміна одного електромагніту може становити від 150 до 400 доларів (включаючи деталі та робочу силу). Більшість трансмісій мають два або більше електромагнітів, що означає, що витрати можуть зрости досить швидко.

Витік трансмісійної рідини

Витоки трансмісії зазвичай виникають через зношене ущільнення, заміна якого коштує до 200 доларів. Однак, якщо витік відбувається з переднього ущільнювача, ця сума значно збільшиться.

На щастя, більшість трансмісійних рідин містять речовини для набухання ущільнювачів, які запобігають їх висиханню та стисненню. Ви також можете додати спеціальні присадки, призначені для підтримки ущільнень трансмісії.

Відновлення трансмісії

Відновлення трансмісії складається із заміни будь-яких зношених/пошкоджених деталей та збереження того, що можна. Проблема в тому, що це займає багато часу. Через це витрати близькі до того, скільки коштує просто замінити трансмісію.

Скільки коштує відновлення трансмісії? $2,500-$4,500.

Заміна трансмісії

І потім, є заміна трансмісії, яка є єдиною річчю гіршою, ніж виявлення того, що ваш двигун розстріляний. Чому? Тому що, коли все сказано і зроблено, вартість заміни трансмісії на нову коливається в межах $4,000-$8,000.

На щастя, ви можете зменшити ці витрати, замінивши її на вживану або відновлену трансмісію, яка коштує від 2,500 до 4,000 доларів.

Замість ремонту/заміни - підтримуйте трансмісію, яка у вас вже єЦе так просто!

Замість того, щоб здивовано дивитися на значний рахунок за ремонт, уникайте його взагалі, підтримуючи трансмісію протягом усього терміну її служби.скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити