• Телефон: +38 (063) 43-10-020

 • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

«Евакуатора НЕТ» корисні статті

Автомобіль трясеться, коли швидкість перевищує 60 км на годину? Ось чому

Автомобіль трясеться, коли швидкість перевищує 60 км на годину? Ось чому

Ваша машина чомусь трясеться на швидкості понад 60 км на годину? Ось посібник, який пояснює, чому ваш автомобіль трясеться, і як ви можете це виправити, або вартість ремонту.

Коли ви наближаєтеся до швидкості шосе – 60 км/год і вище – відчуття, що ваша машина тремтить, викликає глибоке занепокоєння. На щастя, це, швидше за все, просте виправлення, хоча ви повинні перевірити його якомога швидше.

Середній пасажирський автомобіль у США важить близько 4156 фунтів (1885 кг). Про це повідомляє Агентство з охорони навколишнього середовища (EPA).

На швидкості 60 км/год ваш автомобіль вироблятиме 50 560 кгс-1 імпульсу – достатньо, щоб серйозно пошкодити будь-що. Таким чином, дуже важливо тримати це під контролем.

Якщо ви відчуваєте, що ваша машина тремтить на швидкості понад 60 км на годину, не панікуйте. Знизьте швидкість і перейдіть на повільну смугу біля узбіччя, щоб бути готовими зупинитися, якщо виникне надзвичайна ситуація.

Тим часом обережно пройдіть до найближчої механіки чи шиномонтажної майстерні.

Отже, чому ваша машина тремтить, коли ви рухаєтеся понад 60 км на годину? Чому він не вібрує на низьких швидкостях? Читайте далі, щоб дізнатися більше.

Причини тряски автомобіля при русі понад 60 км/годЄ кілька причин, чому ваш автомобіль може тремтіти на швидкості 60 км/год.

Найімовірніше – безумовно – це незбалансовані колеса, особливо спереду. Кілька інших варіантів можливі, але малоймовірні.

Незбалансовані колеса (незбалансовані шини)Балансування коліс зазвичай виконується перед встановленням шин. До металевого ободу додано обважнювачі, щоб колесо оберталося плавно без «хитання».

Ви можете візуалізувати незбалансоване колесо та шину, взявши рулон стрічки та прокатавши його по підлозі. Дивіться, як він гойдається з боку в бік.

Незбалансовані шини поводяться так само. Коли колесо обертається, шина коливається, надаючи додатковий тиск на внутрішню, а потім і на зовнішню сторони протектора. Ви можете помітити нерівний малюнок зносу.

Колеса можуть вийти з балансу через:

 • * Втрата ваги
 • * Отримання пошкоджень (наприклад, наїзд на бордюр)
 • * Не збалансовані (або збалансовані правильно) під час встановлення

Технік повинен збалансувати ваші колеса після встановлення нової шини або ремонту проколу. Вони використовуватимуть спеціальну машину, творчо названу «балансир шин».

Вони також можуть запропонувати збалансувати ваші колеса як частину звичайного обслуговування (рекомендовано). Це має коштувати від 10 до 15 доларів за колесо. Інші проблеми, що впливають на балансування коліс, включають пошкоджені диски та неправильно встановлені шини.

Чому я можу помітити незбалансовані колеса лише на швидкості 60 км на годину?На низьких швидкостях незбалансоване колесо змушує шину ледь хитатися. Це зовсім не помітно. Ви також не зможете побачити це неозброєним оком.

Коли ви досягаєте вищої швидкості, «гойдання» прискорюється. Коли ви рухаєтеся досить швидко, погойдування стає більш схожим на стукіт. Це внутрішній край шини, який б'ється об поверхню дороги, потім зовнішній і так далі.

Цей стукіт виражатиметься як тремтіння та вібрація. Вся машина буде тремтіти, але найбільше це буде через кермо.

Ви можете бути впевнені, що постраждало принаймні одне колесо – можливо, два чи більше. Швидше за все, це буде одне з передніх коліс, але це може бути одне з задніх. Це особливо вірно, якщо ваш автомобіль із заднім приводом.

Незбалансовані шини не повинні бути безпосередньою небезпекою. Однак вам все одно слід виїхати на повільну смугу та їхати якомога повільніше. Близько 50 км на годину є хорошим орієнтиром – мінімальна швидкість, з якою вам дозволено подорожувати міждержавними шляхами, становить 40 км на годину).

Зверніться до місцевого механіка, щоб він перевірив їх і збалансував.

Не дивуйтеся, якщо вам знадобиться нова шина. У більшості випадків пошкодження має бути незначним, якщо ви помітите його рано. Але якщо це триває деякий час, вам знадобиться нова гума.

Елементи підвіскиЯкщо у вас немає важкої вантажівки або мікроавтобуса, основною частиною вашої передньої підвіски є стійка Макферсон. Це включає конструкцію, демпфер (амортизатор) і спіральну пружину. Інші компоненти включають тягову тягу, важелі та тяги.

Швидше за все виходить з ладу пружина і демпфер. Гвинтові пружини можуть вийти з ладу через іржу або значний удар, як-от глибока яма. Демпфери (або «амортизатори») можуть витікати гідравлічну рідину або блокуватися. Це може призвести до незручної їзди, навіть якщо вона лише на одному колесі.

Ви можете відчувати сильніше тремтіння на швидкості 60 км/год, особливо на нерівних шосе з меншим рівнем обслуговування. Якщо головною причиною є підвіска, їзда може здатися або жорсткою, або пружною (увесь час, а не лише на високих швидкостях).

Ви можете перевірити власну підвіску, провівши тест на відскок. Однак відвезти автомобіль до місцевого механіка було б більш комплексним. Потім вони можуть провести більш ретельну перевірку на призначеному пандусі.

Залежно від конкретної проблеми вартість ремонту підвіски може досягати кількох сотень доларів.

Пропуск двигуна, що розвиваєтьсяКоли циліндр дає осічку, він не спалює повітряно-паливну суміш. Тому силового удару немає. Це призводить до зниження вихідної потужності та дисбалансу двигуна, що спричиняє тремтіння.

Перебої в запалюванні двигуна можуть статися в будь-який час і на будь-якій швидкості. Фактично, вони часто найбільш помітні на низьких швидкостях і коли автомобіль працює на холостому ходу. Однак ви можете помітити їх на швидкості 60 км/год.

Якщо проблема виникає лише на швидкості шосе, найімовірніше, це станеться під великим навантаженням двигуна. Це означає їхати зі швидкістю 60 км/год на найнижчій передачі. Це також може виникнути під час опускання ноги та прискорення для злиття або обгону.

Оскільки він не дає пропусків запалювання під регулярними навантаженнями, логічно припустити, що пропуск викликаний частиною, яка вийшла з ладу, а не тією, яка вже вийшла з ладу. На панелі приладів також має з’явитися індикатор Check Engine.

Якщо двигун дає збій, вам слід використовувати зчитувач коду OBD II, щоб знайти проблему. Основною причиною може бути будь-яке з наведеного нижче в цьому невичерпному списку:

 • * Свічки
 • * Котушки запалювання
 • * Корпус дросельної заслінки
 • * Паливні форсунки
 • * Паливний насос
 • * Витік вакууму

Несправні датчики надсилають неправильну інформацію до ECU

Підшипник колесаВ Інтернеті повно форумів, де обговорюють, як ламаються колісні підшипники зліва, справа і по центру. І вони зазнають невдачі – іноді. Однак це досить рідко. Більшість колісних підшипників прослужать довше автомобіля, на якому вони встановлені.

Підшипник колеса може зламатися, якщо ви з деякою силою вдаритеся об бордюр або часто їздите по неякісних дорогах. Ймовірно, ви почуєте постійний скигливий звук або переривчастий стогін, що виходить із відповідного колеса.

Для остаточної перевірки підніміть колесо домкратом і спробуйте покачати його руками в положеннях 12 і 6 годин. Повинен бути мінімальний люфт. Якщо він ослаб, швидше за все, причиною є підшипник колеса.

Проблеми з підшипником колеса зазвичай виникають під час обертання колеса. Якщо ви помічаєте тремтіння лише під час поворотів або зміни смуги руху на швидкості 60 км/год, перевірте це.

Розраховуйте заплатити від 300 до 400 доларів США, включаючи працю.

Вісь пошкоджена або розбалансованаПодібно до колісних підшипників, проблеми з осями надмірно перебільшені з точки зору їх частоти. У більшості транспортних засобів до осі ніколи не торкатимуться протягом усього терміну служби.

У рідкісних випадках вісь може вийти з балансу або отримати пошкодження через вибоїну чи щось велике та важке на дорозі (наприклад, камінь чи велика гілка). Це може призвести до тряски автомобіля.

Швидше за все проблема полягає в розбалансованості заднього моста, особливо якщо ваш автомобіль задньопривідний. Хоча на швидкості 60 км/год це буде незручно, ви, ймовірно, помітите це незалежно від того, наскільки швидко ви рухаєтеся.

Ребалансування осі або карданного валу може коштувати до 200 доларів. Загальна ціна нової частини може становити від 500 до 1000 доларів.

Примітка: у наші дні більшість автомобілів мають передній привід і використовують півосі. Вони навряд чи викличуть тремтіння автомобіля, навіть якщо вони вже почали ламатися. Ви, швидше за все, почуєте цокаючий звук під час повороту.

Чи може погане розташування коліс (відстеження) спричинити тремтіння автомобіля на швидкості понад 60 км на годину?Це дуже малоймовірно!

Зміщені колеса (механік може сказати вам: «Ваше відстеження вийшло») зазвичай рекламують в Інтернеті як причину тряски автомобіля. Можливо, у рідкісних випадках… але в 99% випадків? Немає.

Коли відстеження вимкнено, це, ймовірно, спричинить рух транспортного засобу ліворуч або праворуч. Принаймні одна з ваших передніх (кермових) шин не спрямована прямо вперед. Знайдіть пряму порожню ділянку дороги та тримайте кермо рівно. Автомобіль зносить в одну чи іншу сторону?

Іноді неправильне розташування шин не змушує ваш автомобіль тягнути вбік. Це було б, якби відстеження було лише незначним, або два колеса спрямовані назустріч або вбік одне від одного під однаковим кутом. У цьому випадку обидві шини потребують переставлення та заміни.

Найважливішою ознакою того, що ваше відстеження не було, є знос шини всередині або зовні протектора. Ви помітите оголену смужку гуми. На цьому етапі шина пошкоджена та не підлягає ремонту.

Погане розташування коліс не повинно спричиняти тремтіння автомобіля. Нижче наведено гарне загальне правило:

 • * Якщо вашу машину трясе, вам потрібна балансування.
 • * Якщо кермо тягне, потрібне стеження.

Підсумкові думки: чому вашу машину трясе при розгоні понад 60 км на годину?Найвірогіднішою причиною є незбалансованість шин. Ви повинні відвезти свій автомобіль до місцевого механіка або шиномонтажної майстерні, щоб вони відбалансували та переобладнали.

Заздалегідь переконайтеся, що технік перевіряє шини в хорошому стані. Можливо, їх потрібно буде замінити, якщо проблема триває вже деякий час.

Якщо ваші колеса виявилися в порядку, тут грає щось інше. З усього, що згадано в цій статті, досліджуйте їх у такому порядку ймовірності:

 • * Балансування коліс
 • * Компоненти підвіски
 • * Розвиваються пропуски запалювання двигуна
 • * Підшипники коліс
 • * Осі

Зверніться за професійною допомогою, щоб переконатися, що це буде виправлено назавжди. Заохочуйте механіка відвезти машину на дорожні випробування, щоб він також відчув проблему.

Незважаючи на те, що це може викликати занепокоєння і, так, його потрібно виправити якнайшвидше, проблемою слід керувати. Це також відносно недороге в більшості ситуацій.скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити