• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

«Евакуатора НЕТ» корисні статті

Скільки коштує пофарбувати машину в інший колір?

Скільки коштує пофарбувати машину в інший колір?

Вам набрид колір вашого автомобіля? Ось посібник, який допоможе вам зрозуміти, скільки ви можете заплатити, щоб пофарбувати свій автомобіль в інший колір.

Якою б не була причина для нового шару фарби, давайте прояснимо одне: фарбувати всю машину в інший колір дорого!

Це те, на що вам, ймовірно, доведеться накопичити протягом найближчих місяців, а не те, що ви можете імпульсивно вирішити зробити.

Процес тривалий і трудомісткий і вимагає неймовірної кількості фарби. Це має бути зроблено в унікальному середовищі, укомплектованому пилозахисними листами, фільтрацією частинок і повним ЗІЗ, включаючи респіратори та комбінезони.

В порядку, то. Скільки коштує пофарбувати машину в інший колір?

Давайте розпочнемо.

Чому ви повинні пофарбувати свій автомобіль в інший колір?


Скільки коштує пофарбувати машину в інший колір
Якщо він не стає особливо вразливим до іржі (окислення), естетика є єдиною причиною для фарбування вашого автомобіля в інший колір.

Це не обов’язково погано!

Однак знайте, що це непотрібно для подальшої роботи вашого автомобіля та майже напевно нічого не додасть до вартості його перепродажу.

Фарба насправді є найкращим захистом автомобіля від іржі. Багато компонентів також тепер виготовляються з оцинкованої сталі. Тим не менш, товсті шари фарби, що захищає від окислення, добре утримують вологу від будь-яких вразливих частин.

Ось чому відколи фарби насправді є більшою проблемою, ніж ви думаєте. Крім візуального впливу на автомобіль, тепер є місце для проникнення іржі та її поширення.

З естетичної точки зору новий шар фарби дійсно може виділити автомобіль. Сьогодні більшість виробників обмежують стандартні кольори неймовірно тьмяними чорним, білим і сірим.

Нове пальто яскравого фіолетового або помаранчевого кольорів виділить вашу машину з натовпу, якщо ви цього хочете!

Є й інші способи просування автомобіля. Гарне чищення та віск матимуть такий же вплив, якщо ваше пальто вже в належному стані.

Це, ймовірно, також коштуватиме вам кілька доларів – ймовірно, приблизно тисячну частину того, що ви витратили б на повне повторне фарбування.

Як пофарбувати автомобіль у інший колір?


Скільки коштує пофарбувати машину в інший колір
Технічно можливо істотно знизити витрати, пофарбувавши власне авто вдома.

Однак якщо коли-небудь була важлива порада щодо вартості зміни кольору автомобіля, то це: не робіть цього!

Для початку екологічний орган уряду вашого штату може взагалі заборонити це.

У живописі набагато більше, ніж ви могли б подумати. Шари фарби повинні бути розпилені та рівномірно нанесені на весь автомобіль.

Вам доведеться зробити це кілька разів, перш ніж на машині буде достатньо фарби для створення яскравого кольору, який захищає від іржі.

Перш ніж почати це робити, вам доведеться створити закрите середовище, заповнене пластиковими листами. Це може передбачати оренду майстерні або гаража. Вам також потрібно буде придбати обладнання та ЗІЗ, якщо ви хочете уникнути дихальної недостатності (рекомендовано), захистити вікна, оздоблення та освітлення та безпечно видалити всю існуючу фарбу.

Нарешті, вам потрібно буде купити фарбу. Розраховуйте заплатити від 500 до 1500 доларів (так, це правильно) лише за ці матеріали. Якщо вам потрібен унікальний або специфічний колір виробника, він буде на вищому рівні або навіть більше!

Спеціалізована майстерня вже буде створена, щоб зробити це за вас. Ці техніки не зроблять помилок. У малоймовірній ситуації, що вони це роблять, вони повинні запропонувати гарантії виправити це безкоштовно.

Це дорого.

Скільки коштує пофарбувати автомобіль в інший колір?Для професійної роботи, яку настійно рекомендуємо, ви отримаєте кілька тисяч доларів на своєму банківському рахунку.

Ретельне професійне фарбування, ймовірно, коштуватиме від 2000 до 5000 доларів США.

Ви можете знайти дешевші варіанти в національних мережах. Однак вони, швидше за все, містять лише один шар. Це буде дуже вразливим до сколів і, отже, практично не забезпечить захист від іржі.

Якщо компанія пропонує фарбування за низькою ціною, запитайте себе, як вони можуть це зробити. Пам’ятайте, що лише фарба може коштувати до 1000 доларів США, і навіть якщо торговці отримають її дешевше, вони все одно стягуватимуть плату за оплату праці. Чи здається це розумним і законним?

Можна легко зробити висновок, що дешеве фарбування навіть менш цінне, ніж дорога робота. Скільки коштує пофарбувати автомобіль у новий колір?

Які фактори впливають на вартість фарбування автомобіля в новий колір?На вартість фарбування автомобіля в інший колір можуть вплинути такі фактори.

Розмір автомобіля


Хоча це може здатися очевидним, чим більший автомобіль, тим більше фарби потрібно. Оскільки потрібно більше матеріалів, ціна буде вищою.

Техніку також знадобиться більше часу для фарбування. Таким чином, у вашій пропозиції та рахунку ви побачите більше годин оплати праці.

Великий позашляховик може коштувати на 50% дорожче, ніж крихітний хетчбек через його більшу площу.

Якість і колір фарби


Як згадувалося раніше, якісніші фарби рідкісних кольорів можуть бути набагато дорожчими за стандартні. Щоб покрити автомобіль кількома шарами фарби, потрібно багато чого.

Спеціальні фарби виробника можуть бути найскладнішим шляхом, оскільки їх колір потрібно буде відповідати специфікаціям. Очікуйте, що ці фарби будуть у два-три рази дорожчі за звичайні варіанти.

Скільки часу триватиме фарбування


Звичайно, чим більший автомобіль, тим довше триватиме повторне нанесення. Однак слід враховувати й інші фактори.

Скільки ще машин у магазині? Скільки днів триватиме робота? Скільки часу потрібно залишити, щоб фарба висохла?

Все це вплине на кінцеву ціну.

Ремонт і підготовчі роботи


Перш ніж технік зможе розпочати роботу з фарбування вашого автомобіля, йому потрібно буде підготувати кузов. Це передбачає ретельне шліфування старої фарби та ремонт будь-яких пошкоджень.

Невеликі сколи та відносно незначні речі не займуть багато часу, щоб виправити. Остаточне фарбування виглядатиме нерівним, якщо його не виправити спочатку, тому вкрай важливо це зробити.

Більш значні удари, такі як вм’ятини та глибокі подряпини, звичайно, також потребують ремонту експертом з кузовного обладнання. В іншому випадку фарбування навряд чи буде того варте.

Нарешті, іржа. Перед нанесенням фарби необхідно видалити всю іржу. Він діє як ущільнювач від окислення, але не може захистити ваш автомобіль від нього, якщо він уже є.

На все це потрібен час, а час коштує великих грошей.

Пофарбувати машину в інший колір - Це того варте?Отже, чи варті витрати на фарбування автомобіля в інший колір? При середній ціні в пару тисяч доларів і з фінансової точки зору... як правило, ні.

Можуть застосовуватися винятки: наприклад, класичні автомобілі можуть значно підскочити після повторного розпилення. Це стосується лише найцінніших – згадайте Shelby Cobras, Corvette Stingrays, Ford GT40 тощо.

Однак ви можете пофарбувати свою машину в інший колір просто заради розваги. Якщо у вас є стільки грошей, чому б і ні? Ваші тяжко зароблені гроші – ви можете розпоряджатися як забажаєте.

Існують альтернативи фарбування автомобіля, наприклад, обклеювання. Зазвичай це обходиться набагато дешевше, і його можна легко видалити, якщо необхідно.

Чи варта вартість зміни кольору вашого автомобіля? Ну, це залежить від вас.скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити