• Телефон: +38 (063) 43-10-020

 • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

«Евакуатора НЕТ» корисні статті

Що означає TLC для автомобілів?

Що означає TLC для автомобілів?

Що означає TLC по відношенню до автомобілів? Чи важливий ніжний і люблячий догляд? Ось короткий посібник про те, що таке TLC.

Tending Loving Care - TLC - це термін, з яким знайомі більшість людей. Зазвичай ми говоримо про прояв турботи до людей або тварин, але це також стосується автомобілів та інших транспортних засобів.

Гаразд, немає необхідності сідати і розмовляти з машиною по душам. Це механічний об'єкт. Однак про автомобілі та інші транспортні засоби потрібно піклуватися. У певному сенсі, їх потрібно любити.

Для автомобілів TLC означає регулярне технічне обслуговування, ремонт і догляд. У поєднанні це допомагає їм служити довше, працювати краще, бути надійнішими та заощаджувати гроші. Що не подобається в цьому реченні?

Існує загальноприйнятий принцип догляду за автомобілем: якщо ви докладете зусиль зараз, ви заощадите гроші в майбутньому. Усунення дрібних, незначних на вигляд несправностей означає, що вони не переростуть у великі, дорогі проблеми, такі як заклинювання двигуна або трансмісії, або прокладка головки блоку циліндрів, що здулася.

Отже, TLC для автомобілів. Що це таке?

TLC для автомобілів - базове обслуговуванняБагато людей легко впадають у звичку нехтувати своїми автомобілями. Це легка пастка. Ми прокидаємося, йдемо на роботу або відвозимо дітей до школи. Коли ми повертаємося додому, ми або виснажені, або маємо двадцять інших справ.

Однак, базове обслуговування автомобіля повинно бути на першому місці в списку пріоритетів. Як то кажуть, все добре, поки не стане погано.

Ось кілька аспектів основного технічного обслуговування, які ви можете перевірити - і, можливо, попрацювати над ними - самостійно.

Рівень рідиниЖиттєво важливо стежити за рівнем рідин у вашому автомобілі. Рівні повинні бути між мінімальною та максимальною позначками. Якщо рівень рідини низький, долийте її, використовуючи відповідний тип оливи, охолоджуючої рідини тощо. Якщо ви не впевнені, відвезіть автомобіль до механіка і попросіть його зробити це. Це не займе багато часу.

Перевірте рівні цих рідин, коли автомобіль стоїть на рівній, вирівняній поверхні:

 • * Олива (за допомогою щупа)
 • * Трансмісійна рідина
 • * охолоджуюча рідина
 • * рідина омивача вітрового скла
 • * Гальмівна рідина
 • * Рідина гідропідсилювача керма (якщо є)

Знос та стан шинВикористовуйте звичайний манометр для перевірки тиску в шинах для кожної шини.

Тиск повинен відповідати показникам, зазначеним в інструкції з експлуатації/на дверній рамі автомобіля, а не значенням на самій шині. Побіжного погляду повинно бути достатньо, щоб побачити, чи не спустило шини. Нахиліться під машину, щоб перевірити характер зносу.

Якщо шини недокачані або перекачані (і те, і інше викликає серйозні проблеми), підкачайте їх за допомогою спеціального пристрою. Ви можете заїхати на заправку і скористатися наявним там пристроєм або придбати 12-вольтовий автомобільний насос.

Це означатиме, що ви готові до будь-яких потенційних проблем з шинами, навіть якщо ви перебуваєте в глушині.

Шукайте гладкі частини шини, особливо з обох боків протектора. Це вказує на те, що вам потрібно відрегулювати розвал-сходження. Помітивши нерівномірний знос на ранній стадії, ви можете уникнути великих проблем у майбутньому.

Видимі металеві дроти або мала глибина протектора (розгляньте можливість придбання вимірювача глибини протектора) також є причиною для занепокоєння.

Часто для вирішення проблеми вам знадобиться нова шина.

Зовнішні ліхтаріПро проблеми з фарами або задніми ліхтарями знає кожен, окрім вас, як водія. Найкращий спосіб перевіряти фари - раз на кілька місяців разом з другом.

Попросіть друга сісти на водійське сидіння і увімкніть двигун. Спочатку станьте спереду і перевірте наступне:

 • * Бічні ліхтарі
 • * фари
 • * ближнє світло
 • * Протитуманні фари

Покажчики повороту/сигнали аварійної сигналізації (не забудьте також перевірити підсвічування дзеркал заднього виду)
Ззаду перевірте ці ліхтарі:

 • * Бічні ліхтарі
 • * Задні ліхтарі
 • * Протитуманні фари
 • * Гальмівні вогні
 • * Покажчики повороту / аварійна сигналізація

Якщо якісь з них не вмикаються, вам, ймовірно, знадобляться нові лампочки.

Тест на відскокТест на відскок - це швидка перевірка підвіски. Станьте над кожним колесом і сильно натисніть на тверду частину автомобіля. Переконайтеся, що ви не зламали пластикову обшивку або кузовні панелі.

Підвіска повинна змусити автомобіль відскочити назад і негайно повернутися на місце. Якщо вона починає підстрибувати вгору-вниз, не зупиняючись на деякий час, у вас проблема.

Відвезіть машину до місцевого механіка.

Можливо, вам знадобляться нові важелі, пружини або амортизатори.

Як ви відчуваєте себе під час керування автомобілем?Один з найкращих орієнтирів - це відчуття від керування автомобілем. Це ваш автомобіль, і ви знаєте його найкраще. Якщо щось не так, довіртеся інтуїції і відвезіть її в автосалон для огляду.

Ви можете відчути, що автомобіль поводиться одним з наступних чином (і не тільки):

 • * "Млявий" при розгоні
 • * "М'яка" педаль гальма
 • * дивні звуки (скрегіт, скрип, писк і т.д.)
 • * Крен при русі
 • * Виляння вліво або вправо
 • * Проблеми з зупинкою
 • * Важке рульове управління
 • * Проблеми з електрикою

Частково технічне обслуговування і догляд за автомобілем виявляють проблеми на ранніх стадіях, тому не бійтеся звертатися до нас.

Обслуговування та догляд за автомобілемРегулярне технічне обслуговування набагато важливіше, ніж ви можете собі уявити з деяких куточків інтернету.

Під час обслуговування механік перевірить фари, рівень рідини та шини, а також замінить вам масло та фільтр, як це передбачено стандартом. Він також перевірить гальма та вихлопну систему.

Зазвичай ви також можете придбати додаткові/поглиблені послуги. Вони можуть включати заміну повітряного, салонного, паливного та сажового фільтрів (якщо є), перевірку трекінгу та випробування гальм.

Обслуговування автомобіля має важливе значення для TLC. Це найкращий огляд вашого автомобіля, який ви можете отримати - якщо, звичайно, у вас вдома немає пандуса з чотирма стовпчиками.

Механік має доступ до цілого ряду спеціального обладнання, яке не варто купувати самостійно. Це робить обслуговування розумною інвестицією.

Чому мийка автомобіля важлива для TLCМиття автомобіля - це не просто марна справа, щоб похизуватися лакофарбовим покриттям (хоча і це теж може бути!).

Насправді це має деякі справжні переваги з точки зору догляду за автомобілем.

Мити машину вручну набагато краще, ніж відвозити її на автоматичну автомийку. За своєю природою вони дряпають лакофарбове покриття - незалежно від того, скільки "гарантій відсутності подряпин" заявляє компанія - і коштують в десять разів дорожче.

Хоча миття автомобіля вручну займає більше часу, це набагато краще. Не поспішайте і скористайтеся автомийкою, яка включає віск. Очищена від бруду фарба в поєднанні із захисним шаром воску забезпечує значний захист від іржі та інших пошкоджень.

Важливо також чистити салон вашого автомобіля. Салон вашого автомобіля напрочуд швидко накопичує багато бруду. Ви, мабуть, вдихаєте все більше і більше бруду щоразу, коли сідаєте в салон. Використовуйте магазинний пилосос (або просто звичайний), щоб очистити його. Це означає, що TLC для вашого автомобіля - це TLC і для вас.

Що означає догляд за автомобілем для васЯкщо ви доглядаєте за своїм автомобілем з належною турботою, він буде піклуватися про вас. Інвестуйте в запобігання проблемам, а не у вирішення їх після того, як вони виникли. Це набагато дешевше в довгостроковій перспективі.

Звичайно, деяких речей неможливо уникнути. Ви можете відвезти свою нову машину на перше сервісне обслуговування і розбити її дорогою додому. На жаль, це просто невезіння. Це не означає, що ви не повинні планувати зберігати кожну свою машину протягом тривалого часу.

Хороший рівень обслуговування автомобіля також означає, що його вартість при перепродажі буде вищою. Якщо ви можете показати, що автомобіль знаходиться в хорошому стані і регулярно проходив технічне обслуговування у офіційного дилера, він буде більш привабливим для покупців.

Таким чином, його вартість зростає.

Слідкуйте за регулярним технічним обслуговуванням і TLC, встановлюючи нагадування про перевірку автомобіля. Одного разу на місяць буде достатньо.

Належне технічне обслуговування означає тривале здоров'я та фінансову життєздатність як для вас, так і для вашого автомобіля.скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити