• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

«Евакуатора НЕТ» корисні статті

Як довго тримається автомобільний віск?

Як довго тримається автомобільний віск?

Як довго тримається автомобільний віск і від чого залежить, наскільки довго він може протриматися? Як зробити так, щоб автомобільний віск тримався довше? Ось найкращий посібник, який допоможе вам у цьому.

Нанесення високоякісного воску на автомобіль приносить задоволення і вам, і вашому автомобілю.

Він надає автомобілю приголомшливого блиску і допомагає захистити його лакофарбове покриття, але у вас можуть виникнути деякі питання щодо нанесення воску на автомобіль.

  • * Як часто слід наносити віск на автомобіль?
  • * Чи потрібно наносити більше воску, коли блиск погіршується?
  • * Як визначити, чи залишився віск на автомобілі?
  • * Чи можна використовувати занадто багато воску?
  • * Від чого залежить довговічність воску?

У цьому посібнику я відповім на кожне з цих питань, а також дам поради та підказки для отримання найкращих результатів.

Існує кілька способів захистити вашу фарбу і надати їй вигляду, який нагадує її зовнішній вигляд, коли вона вперше вийшла з заводу.

Для автолюбителів, які люблять регулярно доглядати за своїми автомобілями, воскування - ідеальний вибір. Якщо ви не маєте стільки часу або терпіння, автомобільний герметик є чудовою альтернативою, оскільки він має інші властивості, ніж автомобільний віск.

Давайте почнемо!

Коли слід наносити віск повторно?Якщо вам цікаво, як довго протримається автомобільний віск, чесна відповідь - це залежить від ситуації.

Як правило, автомобільний віск тримається кілька тижнів, але це залежить від декількох факторів. Покриття воском може триматися два, десять або навіть більше тижнів, залежно від індивідуальних обставин.

Оскільки важко передбачити, коли віск втратить свій ефект, кілька підказок допоможуть визначити, коли він відшарувався.

Відчуйте віскВам не потрібне ніяке складне обладнання, щоб дізнатися, коли настав час нанести новий шар воску на лакофарбове покриття.

Використовуючи зір і дотик, ви отримаєте уявлення про те, наскільки захищеним є ваш автомобіль.

Першою ознакою того, що ваш автомобіль потребує нового воскового покриття, є втрата блиску.

Це не обов'язково означає, що воску (і захисту) зовсім не залишилося, але вказує на його мінімальну кількість.

Поверхня автомобіля відчувається по-іншому, коли вона вкрита воском. Покритий воском автомобіль буде гладким, якщо провести пальцем по його поверхні, на відміну від не покритого воском, який забезпечить більший опір.

Розпилення водиІснує хибна думка, що розбризкування води чітко вказує на захист, наданий воском.

Хоча водяні намистинки вказують на те, що віск працює, їх відсутність не означає, що віск не працює.

Усі типи воску певною мірою забезпечують утворення водяних кульок, оскільки містять речовини з гідрофобними компонентами.

Водянистість не є однозначною ознакою захисного ефекту воску. Іншими словами, якщо розводи більше не з'являються, автомобіль все ще може бути захищений воском.

Інші типи воску змушують воду стікати з поверхні. Чим швидше вода стікає, тим свіжіший віск.

Довгий час без воску


Якщо ви востаннє наносили віск на свій автомобіль шість місяців тому, не застосовуючи ніяких інших захисних засобів, ви можете бути впевнені, що на лакофарбовому покритті не залишилося воску.

Як ми побачимо далі в цьому посібнику, багато факторів впливають на те, як довго віск буде залишатися ефективним на поверхні автомобіля.

Навіть за ідеальних умов можливість того, що віск залишиться на поверхні через шість місяців, дуже малоймовірна.

Це не означає, що потрібно чекати шість місяців, щоб нанести новий шар воску. Замість цього слід дотримуватися порад, перелічених нижче.

Чи можна наносити занадто багато воску?Що робити, якщо ви продовжуєте наносити віск на автомобіль, навіть якщо залишився старий віск?

Ви повинні обов'язково видалити старий віск перед нанесенням нового. Це важливо для того, щоб віск був максимально ефективним.

Старий віск буде перешкоджати нанесенню нового воску на лакофарбове покриття, якщо його не видалити.

Нанесення декількох шарів воску може призвести до гірших естетичних результатів, ніж нанесення одного тонкого шару воску. Однак кілька шарів воску не пошкодять лакофарбове покриття.

Занадто багато воску може затримувати забруднення та окислювальні пошкодження на фарбі, які слід усунути поліруванням поверхні.

Багато людей використовують поліроль і віск як взаємозамінні. Однак це не одне й те саме (насправді віск і поліроль - це протилежності).

Якщо ви використали багато воску, не видаливши попередні шари, полірування - чудовий спосіб очистити всі шари. Це призведе до ще більшого блиску!

На відміну від воску, надмірна кількість поліролі може пошкодити лакофарбове покриття вашого автомобіля.

Від чого залежить довговічність воску?Як згадувалося раніше, багато факторів відіграють важливу роль у довговічності та ефективності воску.

Деякі з цих факторів включають

  • * Тип воску
  • * Звички водіння
  • * Фактори навколишнього середовища
  • * Звички миття

Багато інших факторів також мають значення. Частіше наносити віск на автомобіль - це не так вже й погано; просто переконайтеся, що шар воску завжди присутній.

Тип воскуОдним з найважливіших факторів, що визначають, як часто ви повинні наносити віск на свій автомобіль, є тип воску.

Існує кілька різних формул, які вказуються виробником.

Наприклад, ви рідко знайдете продукт, який на 100% складається з воску карнауби. Він був би дуже дорогим і не тримався б дуже довго.

Щоб зробити віск максимально ефективним, але при цьому надати йому гарний блиск, змішують багато інгредієнтів, як натуральних, так і синтетичних.

Крім різних формул, віск випускається в різних формах, наприклад, у вигляді рідини, пасти або спрею.

Як правило, синтетичні інгредієнти збільшують довговічність воску, а пастоподібні та рідкі форми є найбільш довговічними.

Кожна форма має свої переваги та недоліки. Наприклад, віск у вигляді спрею легко наноситься, але він не дуже довговічний і не забезпечує такого захисту, як інші форми.

Синтетичний віск може служити довше, але не забезпечує такого ж блиску, як натуральний.

Не бійтеся експериментувати і спробуйте різні типи воску, щоб з'ясувати, який найкраще підходить для вас і вашого автомобіля.

Звички водінняЯк і все, що пов'язано з автомобілями, термін служби воску залежить від власника автомобіля та його водійських звичок.

Якщо ви використовуєте автомобіль лише зрідка для поїздок на вихідні, віск, ймовірно, прослужить довше.

Ви їздите по бездоріжжю? Проїжджаєте багато миль по шосе? Чи тримаєте машину в гаражі?

Якими б не були ваші водійські звички, вони відіграють значну роль у визначенні довговічності воску для вашого автомобіля.

Фактори навколишнього середовищаЩе одним важливим фактором, який пов'язаний з попереднім пунктом, є навколишнє середовище.

Чим суворіші умови, в яких експлуатується ваш автомобіль, тим швидше руйнується віск.

Сніг, сіль, висока температура, дощ, сонце, забруднення та багато інших факторів навколишнього середовища впливають на віск.

Де б ви не знаходилися, ви навряд чи уникнете факторів навколишнього середовища, які негативно впливатимуть на ваш віск. Однак ви повинні врахувати кілька речей, щоб мінімізувати знос.

Паркуйте автомобіль у гаражі, якщо у вас є до нього доступ. Якщо ні, найкраще паркуватись у затінку.

Водіння або паркування поблизу промислових зон, пляжів або будівельних майданчиків є негативними екологічними факторами.

Як згадувалося раніше, уникнути цих факторів майже неможливо, але в деяких випадках ви можете переглянути свій маршрут. Намагайтеся уникати їзди по гравію та бруду.

Звички миттяВаші звички миття найбільше впливають на лакофарбове покриття автомобіля.

Хороша рутина миття може зробити 15-річний автомобіль новим, в той час як відсутність такої рутини може зробити новий автомобіль старим і похмурим.

Ніколи не варто мити автомобіль на автоматичній мийці зі щітками.

Мало того, що вони швидко зчистять воскове покриття, так ви ще й ризикуєте подряпати машину. На жаль, ремонт подряпин може коштувати цілий статок.

Щоб допомогти автомобільному воску прослужити якомога довше, важливо наносити його правильно.

Хороша порада - ретельно вимити автомобіль перед нанесенням тонкого шару воску. Завжди наносьте віск у затінку і не поспішайте з цим процесом.

Як довго тримається автомобільний віск? ПідсумокАвтомобільний віск тримається від кількох тижнів до кількох місяців, залежно від багатьох факторів.

Якщо ви використовуєте натуральний віск, вам слід наносити його кожні кілька тижнів. Синтетичний віск слугуватиме довше, але не забезпечує такого ж покриття, як натуральний віск карнауби.

Незалежно від того, який віск ви оберете, є кілька способів визначити, коли ваш автомобіль потребує нового воскового покриття.

Більш тьмяний вигляд і більший опір при проведенні пальцем по поверхні лакофарбового покриття є чудовими індикаторами того, що настав час.

Виділення водяних бульбашок (або їх відсутність) не обов'язково вказує на те, що шар воску зникає. Деякі воски є менш гідрофобними і все одно забезпечують захист, навіть якщо водяні плями не з'являються.
скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити