• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

«Евакуатора НЕТ» корисні статті

Як скинути індикатор перевірки двигуна? Check Engine

Як скинути індикатор перевірки двигуна? Check Engine

У вашому автомобілі світиться індикатор "Check Engine", але ви не знаєте, як його виправити або скинути? Ось надзвичайно простий посібник, який покаже вам, як саме це зробити.

У більшості випадків попереджувальні лампочки на приладовій панелі вашого автомобіля є корисними і важливими. Однак іноді вони просто заважають і не приносять практично ніякої користі.

Наприклад, ви, можливо, вже вирішили проблему, яка спричинила появу лампочки перевірки двигуна, але вона все ще світиться.

У вас є кілька варіантів, наприклад, використання сканера OBD-II, повторне підключення акумулятора тощо.

У цьому посібнику ми розглянемо кілька способів скидання неактивної лампочки перевірки двигуна.

Варто підкреслити, що скидати індикатор колінчастого валу двигуна слід тільки після усунення проблеми.

Якщо не впоратися з первинною проблемою, це може призвести до незворотних пошкоджень, усунення яких може коштувати тисячі доларів.

Блимання індикатора перевірки двигуна вказує на дуже серйозну проблему. Якщо ви її побачили, краще не сідати за кермо автомобіля, поки не переконаєтеся, що проблему усунуто.

Поїхали!

Діагностика проблеми


Як скинути індикатор перевірки двигуна
Перед тим, як почати процес скидання індикатора перевірки двигуна, вам слід витратити деякий час на діагностику проблеми.

У більшості випадків проблема, що викликає появу індикатора несправності двигуна, не настільки серйозна, щоб негайно припинити експлуатацію автомобіля. Але все одно важливо виявити причину.

Найпростіший спосіб розшифрувати індикатор перевірки двигуна - підключити його до сканера/зчитувача OBD-II.

OBD-II розшифровується як "бортова діагностика версії 2", і вона присутня в кожному автомобілі, виробленому з 1996 року по сьогоднішній день.

Раніше тільки механіки мали доступ до OBD-II сканера або зчитувача кодів. Сьогодні ви можете придбати простий зчитувач кодів всього за $20, тоді як більш просунуті зчитувачі можуть коштувати більше тисячі доларів.

На щастя, в більшості випадків вам достатньо купити дешевий зчитувач OBD-II, який виведе на екран код, що відповідає проблемі вашого автомобіля.

Після того, як ви визначили, чому горить контрольна лампа двигуна, ви можете діяти відповідно, вирішуючи проблему негайно або плануючи зробити це найближчим часом, якщо проблема менш серйозна.

Нерідко з'являється кілька кодів, які можуть бути не пов'язані з лампою перевірки двигуна.

Якщо індикатор загоряється, а потім гасне, код все одно зберігається в пам'яті автомобіля, і ви зможете з'ясувати, чому він увімкнувся, навіть якщо це було лише на частку секунди.

Як скинути індикатор перевірки двигуна?


Як скинути Check Engine
Якщо ви вирішили проблему, але лампочка перевірки двигуна все ще горить, є кілька способів скинути її і вимкнути.

Використання сканера/зчитувача кодів OBD-II


Як скинути індикатор перевірки двигуна
Один з найшвидших і найпростіших способів - використання OBD-II сканера або зчитувача кодів.

Як і при діагностиці автомобіля, все, що вам потрібно зробити, це підключити зчитувач до порту OBD-II і просто натиснути кнопку "очистити".

Це найкращий спосіб, оскільки він безпосередньо впливає на пам'ять кодів помилок автомобіля.

Якщо індикатор перевірки двигуна зникає на деякий час, але незабаром загоряється знову, це означає, що початкова проблема була вирішена неправильно.

Поїдьте трохи


Як скинути Check Engine
Іноді контрольна лампа двигуна загоряється через незначні розбіжності в показаннях датчиків або щось подібне.

У таких випадках достатньо проїхати кілька миль або хвилин на автомобілі, щоб індикатор зник.

Це також стосується випадків, коли ви вирішили попередню проблему, але з якихось причин не скинули код.

Це може статися через те, що ЕБУ автомобіля регулярно "перевіряє себе" через певні проміжки часу. Іншими словами, проблема може бути вирішена, але ЕБУ ще не оновився.

Просто переконайтеся, що під час руху немає ненормальних симптомів, таких як ривкове прискорення, шуми, погана керованість або будь-які інші подібні проблеми.

Повторне підключення акумулятора


Як скинути індикатор перевірки двигуна
Від'єднання акумулятора і залишення його на деякий час призведе до скидання пам'яті кодів автомобіля.

Як і з будь-яким іншим видом робіт, пов'язаних з електрикою та акумуляторами, переконайтеся, що ви використовуєте всі запобіжні заходи і впевнені в тому, що ви робите.

На wikiHow є простий та інформативний посібник, який крок за кроком показує, як від'єднати акумулятор, а також як стерти коди помилок за допомогою сканера OBD-II.

Перезапуск автомобіля


Як скинути Check Engine
Мабуть, найпоширеніше питання, яке задає будь-який агент з обслуговування клієнтів: "Ви пробували вимкнути і знову ввімкнути автомобіль?".

Часто існують вагомі причини для перезапуску несправного пристрою, які можуть стосуватися і автомобіля.

Деякі виробники запрограмували свої автомобілі так, що старі коди скидаються при триразовому вмиканні та вимиканні автомобіля.

Просто заведіть автомобіль, дайте йому попрацювати кілька секунд, вимкніть двигун, зачекайте кілька секунд і повторіть процес.

Як скинути індикатор перевірки двигуна? ПідсумокЛампочка перевірки двигуна дуже важлива, оскільки вона може вказувати на серйозну несправність десь у системі.

Іноді лампочка перевірки двигуна лише відволікає увагу, і ви просто хочете її вимкнути.

Ми вже згадували про це раніше, але дуже важливо, щоб ви позбулися індикатора перевірки двигуна, тільки якщо ви впевнені, що проблема незначна, або якщо ви виправили проблему, але не скинули коди.

Існує кілька способів скинути індикатор помилок двигуна. Найнадійніший і один з найпростіших - використання OBD-II сканера або зчитувача.

Якщо у вас немає такого пристрою, ви можете купити дешевий за $20. Хоча сканер має більше функцій, зчитувача коду зазвичай достатньо.

Це хороша інвестиція, оскільки так буде набагато легше діагностувати будь-яку майбутню проблему.

Індикатор перевірки двигуна може іноді зникати, коли ви просто їдете деякий час. Це пов'язано з тим, що ЕБУ оновлюється через певні проміжки часу.

Якщо через деякий час ЕБУ перевірить, що проблеми більше немає, індикатор перевірки двигуна просто зникне.

Під час руху переконайтеся, що немає ніяких ненормальних звуків і що автомобіль їде плавно.

Від'єднання та під'єднання акумулятора, а також кількаразове ввімкнення та вимкнення автомобіля також може призвести до скидання індикатора перевірки двигуна.

Якою б не була причина, обов'язково вирішуйте будь-які проблеми якомога швидше і дотримуйтесь графіку технічного обслуговування, визначеного виробником автомобіля.скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити