• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

«Евакуатора НЕТ» корисні статті

Чому моя машина пахне газом, коли ввімкнений кондиціонер?

Чому моя машина пахне газом, коли ввімкнений кондиціонер?

Ваша машина пахне газом, коли ввімкнено кондиціонер? Якщо це так, вам потрібно негайно це виправити! Ось всі можливі причини та потенційні способи їх усунення.

Запах газу може вказувати на серйозну проблему, але може бути і на щось набагато менш небезпечне, наприклад, на ослаблену кришку бензобака. У цьому посібнику ми розглянемо найпоширеніші та найдорожчі причини.

Вважається, що газ має один з найунікальніших запахів у світі, який викликає звикання.

Хоча вдихання газу може здаватися приємним, це поганий знак, якщо ви відчуваєте запах газу під час керування автомобілем.

По-перше, важливо враховувати, що не всі автомобілі побудовані однаково. У старих автомобілях використовується не впорскування палива, а карбюратори. Цей посібник зосередиться на сучасних автомобілях, випущених з 1990 року.

Почнемо з переліку найпоширеніших причин!

Найпоширеніша причина


Чому моя машина пахне газом коли ввімкнений кондиціонер
Чому у вашому автомобілі пахне бензином, коли ввімкнений кондиціонер? Найпоширенішими причинами є пліснява та бактерії.

Хоча цвіль і бактерії не пахнуть точно як газ, їх запах легко сплутати з запахом газу. На щастя, це легко виправити: заміна фільтрів кондиціонера та антисептична обробка зазвичай роблять свою справу.

Це, як правило, трапляється, якщо ви не користувалися кондиціонером деякий час. Ось чому важливо регулярно міняти фільтр і належним чином обслуговувати автомобіль.

Це щось інше?


Чому моя машина пахне газом коли ввімкнений кондиціонер
Якщо ви впевнені, що пліснява та бактерії не винні, найімовірнішим винуватцем є витік газу або рідини. У цьому випадку вам слід якомога швидше відвезти автомобіль до авторитетного механіка.

Не панікуйте поки що. Є кілька простіших, менш серйозних проблем, які ви можете перевірити в першу чергу.

Пробка бензобака!


Чому моя машина пахне газом коли ввімкнений кондиціонер
Це відносно поширена проблема, яку дуже легко вирішити. Проблема може бути пов'язана з кришкою бензобака. Можливо, вона була неправильно закрита після того, як ви востаннє заправляли автомобіль, або в ній є тріщина, через яку виходять випаровування і запах.

Якщо виявиться, що вона закрита не повністю, просто переконайтеся, що ви закрили її належним чином, і проблема буде вирішена! Тріщина на кришці бензобака не є серйозною проблемою, і її можна вирішити, просто купивши нову. Найкращий варіант - використовувати оригінальну.

Ослаблена свічка запалюванняТак само, як будь-які стосунки не будуть повноцінними без особливої іскри, так само і двигун не буде повноцінним без свічки або свічок запалювання.

Свічки запалювання відповідають за запалювання паливно-повітряної суміші та створення невеликої вогняної кулі, що генерує початковий сплеск енергії, необхідний для того, щоб ваші колеса оберталися. Одна або декілька свічок запалювання можуть мати тріщини або бути ослабленими, що призводить до витоку газових випарів до водія або пасажирів.

Заміна свічки запалювання дуже проста і займе лише кілька секунд. Якщо ви виконуєте цю роботу самостійно, пам'ятайте, що працюйте в безпечному середовищі. AutoZone має чудову інструкцію, якщо ви хочете зробити це самостійно.

Витоки в системіЯкщо ви безрезультатно розглянули основні причини, основною причиною для занепокоєння має бути витік рідини. Нижче наведені різні типи витоків, які можуть викликати головний біль.

Щодо головного болю, то бензин містить чадний газ. Це газ без запаху, який позбавляє кров (гемоглобін) здатності зв'язувати кисень.

Тому вкрай важливо негайно вимкнути двигун і вийти з автомобіля. Якщо ви відчуваєте головний біль, втому або нудоту, обов'язково зверніться до лікаря.

Також пам'ятайте, що паливо є легкозаймистою речовиною. Якщо ви підозрюєте, що паливо витікає, за жодних обставин не паліть в автомобілі або поруч з ним, оскільки це є серйозною пожежонебезпечною ситуацією.

Витік пального з паливного бакаВаша права нога може бути не такою важкою, як ви боїтеся. Причиною того, що індикатор палива падає швидше, ніж зазвичай, може бути витік у паливному баку!

Паливний бак зберігає весь бензин у вашому автомобілі, якщо, звичайно, він не протікає. Якщо це так, то паливо буде витікати. Запах дуже сильний, і ви можете побачити райдужну рідину - це ваше дорогоцінне паливо, що витікає.

Паливний бак може протікати і без видимого газу під машиною. Якщо виявиться, що з вашого автомобіля витікає паливо, але рідини не видно, можливо, це можна виправити, не замінюючи весь паливний бак.

Витік антифризуУявіть, як ви їдете спекотного літнього дня з увімкненим кондиціонером і насолоджуєтеся солодким запахом квітів і дерев, що цвітуть. За винятком того, що пахнуть не квіти, а ваш антифриз.

Якщо ви відчуваєте запах газу при увімкненому кондиціонері, це означає, що система кондиціонування нагнітає в салон запах антифризу.

Антифриз не тільки запобігає замерзанню автомобіля, але й запобігає його перегріванню. Якщо ви помітили витік, слід негайно вирішити проблему, щоб запобігти більш серйозним пошкодженням.

Витік паливної магістраліТекти може не тільки паливний бак, але й паливопровід, який подає паливо до двигуна. Це трапляється рідше, ніж інші потенційні причини, перелічені в цій статті.

Як і будь-який інший тип витоку палива, ви повинні довірити цю роботу своєму механіку, який, ймовірно, замінить несправні паливопроводи.

Негерметичність паливних форсунокПам'ятаєте, як свічки запалювання створюють маленькі вогняні кульки в двигуні? Без паливних форсунок це було б неможливо. Вони відповідають, як випливає з назви, за впорскування палива.

Паливні форсунки розподіляють газ по циліндрах двигуна. Якщо відбувається витік, це часто призводить до появи запаху газу в закритому середовищі автомобіля, в тому числі в салоні.

Якщо ви відчуваєте сильний запах бензину з вихлопних газів, це може означати, що паливні форсунки негерметичні. Однак у цьому випадку вони витікають не назовні двигуна, а всередину.

Внутрішня негерметичність паливних форсунок означає, що паливо переповнює циліндри, через що двигун не в змозі його повністю спалити. Як наслідок, воно виходить у вихлопну трубу, так і не спалившись.

Інші причиниМи перерахували найсерйозніші та найпоширеніші причини. Якщо виявиться, що жодна з них не є причиною проблеми, це може бути щось більш делікатне.

Сучасні автомобілі стають все більш технологічними, тому що в них використовується багато датчиків, комп'ютерів та інших цифрових функцій. Майже всі ці функції та реакції контролюються блоком керування автомобілем (ECU).

Цілком можливо, що несправний датчик масового потоку повітря (MAF), датчик O2, датчик тиску палива або щось подібне змушує ваш автомобіль спалювати більше або менше палива, ніж потрібно, що призводить до появи характерного запаху в салоні.

Чому моя машина пахне газом, коли ввімкнений кондиціонер? ВисновокЗапах бензину у вашому автомобілі при увімкненому кондиціонері може бути викликаний багатьма різними причинами. Деякі з них легко усунути, наприклад, забруднена система кондиціонування, ослаблена кришка бензобака або тріснута свічка запалювання.

Інші проблеми можуть бути складнішими, але це не обов'язково означає, що вони потребуватимуть дорогого ремонту.

Пам'ятайте, що витік пального є потенційною пожежонебезпечною ситуацією, і до нього слід ставитися з особливою обережністю. Якщо ви відчуваєте нудоту, головний біль або будь-які інші незвичні симптоми, вам слід залишити автомобіль і якомога швидше звернутися за медичною допомогою.скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити