• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

«Евакуатора НЕТ» корисні статті

Машина клацає, але не заводиться? Ось рішення

Машина клацає, але не заводиться? Ось рішення

Ваш автомобіль видає клацання, але чомусь не заводиться? Які причини і як це можна виправити? Ось остаточне керівництво.

Виїжджаючи з дому на роботу, ви виявляєте, що ваша машина не заводиться, і це не дуже приємне відчуття. Іноді ваша машина крутить колінчастий вал, не заводячись, в той час як іноді вона може лише клацати.

У більшості випадків, коли автомобіль клацає, але не заводиться, проблема пов'язана з електричним компонентом. Хороша новина полягає в тому, що якщо вам дійсно потрібно їхати, ви зможете завести автомобіль.

Якщо вам вдалося завести автомобіль, що не завжди вдається, найкраще якнайшвидше відвезти його до механіка.

У цьому посібнику ми розглянемо найпоширеніші причини, чому ваш автомобіль клацає, але не заводиться, і як ви можете вирішити цю проблему.

Давайте почнемо!

Що спричиняє клацання?


Машина клацає але не заводиться
Коли ви вмикаєте запалювання і заводите автомобіль, вмикається двигун стартера, і шестерня стартера обертає колінчастий вал через пускову кільцеву шестерню.

Якщо двигун стартера не має достатньої потужності для обертання шестерні, ви почуєте клацання, викликане багаторазовим ударом шестерні по пусковому кільцю.

Це відбувається через недостатню потужність, що подається на пусковий двигун, яка необхідна для прокручування двигуна. Натомість потужності вистачає лише на те, щоб змусити стартерний двигун зачепити пускову шестерню.

Що спричиняє клацання?


Машина клацає але не заводиться
Як згадувалося раніше, клацання виникає через проблеми з електрикою. Це може бути пов'язано з різними причинами, наприклад, з акумулятором, генератором або самим двигуном стартера.

Якщо коротко, то найпоширенішими причинами є наступні:

  • * розряджений акумулятор
  • * Несправний генератор
  • * Несправний стартер
  • * Погана проводка

Кожна з цих потенційних причин буде описана нижче.

Розряджений акумулятор


Машина клацає але не заводиться
Розряджений акумулятор - найпоширеніша проблема, яка викликає клацання при спробі завести автомобіль. Щоб перевірити акумулятор, ви можете просто виміряти напругу в акумуляторі за допомогою вольтметра (або мультиметра).

Нормальна напруга автомобільного акумулятора повинна бути 12,6 вольт або вище. Якщо перевірка показує, що вона нижча, ймовірним винуватцем є акумулятор.

Ви все ще можете завести автомобіль, запустивши його зі стартера, а потім поїхати, щоб зарядити батарею. Однак це не є довгостроковим рішенням.

Несправний генераторЯкщо ви намагаєтесь завести автомобіль і робите це успішно, але потім він глухне, проблема може бути в генераторі.

Поломка генератора також може призвести до поломки акумулятора. Тому важливо точно визначити несправність, що можна зробити, протестувавши генератор.

Якщо після заміни акумулятора проблема швидко повторюється, можливо, винуватцем є генератор.

Несправність стартераНеможливість завести автомобіль також може бути викликана несправністю двигуна стартера.

У більшості випадків несправний стартер не видає безперервного швидкого клацання. Замість цього ви, ймовірно, почуєте одне гучне клацання.

Також можливо, що ви почуєте скрегіт, або ви можете почути лише кружляючий звук.

Погана проводкаЯк і у випадку з усіма електричними компонентами, поганий провід десь в електричній системі може негативно вплинути на решту системи. Ви повинні бути особливо уважними, щоб переконатися, що клеми підключені до акумулятора.

Існує також ймовірність того, що клеми акумулятора уражені корозією, що унеможливлює проходження струму через кабелі.

У такому випадку від'єднайте акумулятор і спробуйте позбутися корозії за допомогою засобу для чищення акумуляторів. Завжди дотримуйтесь усіх застережних заходів під час роботи з акумулятором або електричними компонентами загалом.

Машина клацає, але не заводиться? ПідсумокЯкщо ваш автомобіль клацає, але не заводиться, ймовірно, є несправність в одному з електричних компонентів, наприклад, в акумуляторі, генераторі або електропроводці.

Клацання виникає, коли шестерня стартера багаторазово вдаряється об пускову шестерню.

У більшості випадків автомобіль вдається завести. Якщо автомобіль все одно відмовляється заводитися або заводиться, але незабаром глухне, проблема, швидше за все, полягає в старлері або генераторі змінного струму.

При проблемі зі стартером буде чутно одне гучне клацання. Розряджений акумулятор або несправний генератор будуть видавати безперервне клацання.

Якою б не була причина проблеми, якщо ви вирішили перевірити її самостійно або спробувати виправити, переконайтеся, що ви дотримуєтеся всіх заходів безпеки при роботі з електрикою.
скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити