• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

Викликати Евакуатор для Honda

Викликати

Евакуатор для Honda

Ціна: 500 гривень

У Вас Хонда і потрібна евакуація? Викликайте найкращу евакуаторну службу – Евакуатора НЕТ. Намагаємося щодня 24/7 і з гарантією - перевозимо за справжні копійки в Полтавській області і не тільки.

Евакуатор для Honda має автопарк у всіх містах Полтавської області: Кременчук, Полтава, Миргород, Гадяч, Пирятин, Карлівка, Хорол, Зіньків, Заводське.

Коли замовлятимете спецтранспорт, повідомте диспетчеру інформацію про ситуацію та стан атвомобіля. Це потрібно для подачі спеціалізованого транспорту, який всі питання виникають з поставленим завданням.

Викликати евакуатор для Хонди


Послуги спеціального транспорту для перевезення авто дуже потрібні серед шоферів. Машина зламалася, аварії – все це може статися з кожним. Важливо в найкоротший час евакуювати машину з проїжджої частини. Послуги евакуатора для авто Honda стане виходом із ситуації. Наш співробітник зможе швидко перевезти поламане авто.

Скільки коштує виклик евакуатора для Хонди


Фахівці виробляють безпечне навантаження авто, враховують усі прохання клієнта та транспортують автомобіль до кінцевого пункту. Вартість навантаження починається з 500 грн. І збільшується залежно від місця доставки. Відповіді на всі запитання можна дізнатися у менеджера.

Ціна одного кілометра евакуації авто Honda коштуватиме 50 гривень залежно від місця та часу доби. Існує система знижок для постійних клієнтів.

При прибутті на місце поломки евакуаційної техніки замовник повинен надати дефолтний набір наступних документів:
  1. Посвідчення на право керування авто.
  2. Техпаспорт на машину.
  3. Довіреність, якщо машина оформлена не на вас.
  4. Паспорт.
скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити