• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

Викликати Евакуатор для Богдана

Викликати

Евакуатор для Богдана

Ціна: 500 гривень

Вам потрібен евакуатор? Викликайте професіоналів - Евакуатора НЕМАЄ. Працюємо без вихідних 365/24/7 і якісно - перевозимо за цінами нижче конкурентів в будь-яке місце.

Евакуатор для Богдана працює у всіх містах Полтавської області: Кременчук, Полтава, Горішні Плавні, Лубни, Пирятин, Карлівка, Хорол, Лохвиця, Гребінка...

Коли будете замовляти спецтранспорт повідомте менеджеру інформацію про ситуацію і стан атвомобіля. Це потрібно для подачі спецтранспорту, який впорається з поставленим завданням.

Викликати евакуатор для Богдан


Допомога евакуатора дуже популярна серед шоферів. Машина зламалася, винесло в кювет - це може трапиться в будь-який момент. Важливо якомога швидше вивезти машину з проїжджої частини, щоб не наражати нікого на небезпеку. Послуги евакуатора для автомобілів стануть найкращим варіантом із ситуації, що склалася. Наш фахівець зможе терміново евакуювати ваш ТЗ.

Скільки коштує виклик евакуатора для Богдан


Майстри роблять безпечне завантаження ТЗ, враховують всі прохання замовника і транспортують машину до кінцевого пункту. Вартість навантаження починається з 500 гривень і збільшується залежно від кінцевої точки доставки. Відповіді на всі питання можна дізнатися у диспетчера.

Ціна 1 кілометра перевезення авто обійдеться в 50 грн.

При прибутті, автомобіліст повинен показати стандартний пакет документів:

  • * Техпаспорт на машину.
  • * Посвідчення на авто.
  • * Довіреність.
  • * Паспорт.
скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити