• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

Викликати Евакуатор для Mack

Викликати

Евакуатор для Mack

Ціна: 500 гривень

Шукайте перевізника для Мака і потрібне перевезення? Викликайте фахівців - Евакуатора НЕМАЄ. Працюємо кожен день 365/24/7 і з гарантією - евакуюємо за найнижчий гонорар в регіоні в по Полтавській області і не тільки.

Евакуаторна служба для Mack має автопарк у всій Полтавській області: Кременчук, Полтава, Горішні Плавні, Гадяч, Пирятин, Лохвиця, Гребінка, Зіньків, Заводське...

Коли будете замовляти спецтранспорт повідомте менеджеру інформацію про ситуацію і стан атвомобіля. Це необхідно для підбору спецтранспорту, який впорається з поставленим завданням.

Викликати евакуатор для Мак


Допомога евакуатора дуже популярна серед шоферів. Поломка автомобіля, винесло в кювет - це може трапиться в будь-який момент. Важливо в найкоротший час вивезти ТЗ з проїжджої частини. Послуги евакуатора для бренду Mack стане виходом з неприємних ситуацій. Наш фахівець зможе швидко транспортувати несправний ТЗ.

Яка ціна виклику евакуатора для Мак


Фахівці роблять акуратне навантаження транспортного засобу, враховують всі прохання клієнта і привозять машину до кінцевого пункту. Вартість навантаження стартує з 500 грн. І збільшується залежно від місця доставки. Відповіді на всі питання можна дізнатися у менеджера.

Вартість одного кілометра перевезення машини Mack обійдеться в 50 грн. Залежно від місця і часу доби.

При прибутті нашого співробітника, автомобіліст зобов'язаний пред'явити стандартний набір наступних документів:

  • * Техпаспорт на ТЗ.
  • * Посвідчення на авто.
  • * Довіреність.
  • * Паспорт.
скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити