• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

Викликати Евакуатор для Changan

Викликати

Евакуатор для Changan

Ціна: 500 гривень

Шукайте перевізника для Чанган і потрібне перевезення? Викликайте найкращу евакуаторну службу - Евакуатора НЕТ. Працюємо цілодобово 24/7 і з гарантією - евакуюємо недорого в будь-яке місто України.

Евакуаційна допомога для Changan працює у всіх містах Полтавської області: Кременчук, Полтава, Миргород, Гадяч, Пирятин, Карлівка, Хорол, Зіньків, Заводське...

Коли будете замовляти спецтранспорт повідомте менеджеру інформацію про ситуацію і стан атвомобіля. Це потрібно для подачі спецтранспорту, який впорається з поставленим завданням.

Викликати евакуатор для Чанган


Послуги евакуатора дуже популярні серед автолюбителів. Машина зламалася, аварії - це може трапиться в будь-який момент. Важливо якомога швидше прибрати авто з проїжджої частини, щоб не наражати себе і своє майно на небезпеку. Послуги евакуатора для ТЗ Changan стануть виходом із ситуації, що склалася. Наш співробітник зможе практично миттєво перевезти несправний транспортний засіб.

Яка ціна виклику евакуатора для Чанган


Наші фахівці роблять безпечне завантаження ТЗ, враховують всі прохання замовника і привозять автомобіль до кінцевого пункту. Вартість навантаження стартує з п'ятисот грн. І зростає залежно від кінцевої точки доставки. Всю інформацію можна дізнатися у диспетчера.

Ціна 1 км транспортування машини Changan обійдеться в 50 гривень залежно від місця і часу доби. Існує система знижок для тих, хто звертається до нас не вперше.

При прибутті нашого співробітника, замовник зобов'язаний пред'явити стандартний набір наступних документів:

  • * Техпаспорт на ТЗ.
  • * Посвідчення на авто.
  • * Довіреність.
  • * Паспорт.
скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити