• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

Викликати Евакуатор для BAW

Викликати

Евакуатор для BAW

Ціна: 500 гривень

У Вас БАВ і потрібне перевезення? Замовляйте фахівців - Евакуатора НЕТ. Працюємо щодня 24/7 і з гарантією - евакуюємо за найнижчий гонорар в регіоні в будь-яке місто України.

Евакуаторна служба для BAW має автопарк у всій Полтавській області: Кременчук, Полтава, Гадяч, Пирятин, Карлівка...

Коли будете замовляти спецтранспорт повідомте диспетчеру інформацію про ситуацію і стан атвомобіля. Це необхідно для підготовки спецтранспорту, який впорається з поставленим завданням.

Викликати евакуатор для БАВ


Допомога спецтранспорту для перевезення авто дуже затребувані серед шоферів. Машина зламалася, винесло в кювет - все це може створити несприятливі умови на дорозі. Важливо швидко прибрати машину з проїжджої частини, щоб не наражати себе і своє майно на небезпеку. Послуги евакуатора для бренду BAW стане виходом із неприємних ситуацій. Він зможе практично миттєво транспортувати поламане авто.

Скільки коштує виклик евакуатора для БАВ


Наші фахівці проводять безпечне завантаження транспортного засобу, враховують всі побажання замовника і транспортують автомобіль до місця призначення. Вартість навантаження стартує з петиста грн. І збільшується залежно від місця доставки. Всі деталі може розповісти диспетчер по телефону.

Вартість 1 км перевезення ТЗ BAW обійдеться в 50 гривень залежно від місця доставки.

При прибутті на місце поломки евакуаційної техніки, водій повинен пред'явити дефолтний пакет документів:

  • * Техпаспорт на машину.
  • * Посвідчення на право керування авто.
  • * Довіреність.
  • * Паспорт.
скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити