• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

Викликати Евакуатор для Mercedes-Benz

Викликати

Евакуатор для Mercedes-Benz

Ціна: 500 гривень

У Вас Мерседес Бенц і потрібна евакуація? Викликайте професіоналів – Евакуатора НЕТ. Намагаємося щодня 365/24/7 і якісно - допомагаємо дешево в будь-яке місто України.

Евакуатор для Mercedes-Benz працює у всіх містах Полтавської області: Кременчук, Полтава, Миргород, Гадяч, Пирятин, Карлівка, Хорол, Зіньків, Заводське.

Коли замовлятимете спецтранспорт, повідомте диспетчеру інформацію про ситуацію та стан атвомобіля. Це необхідно для підготовки спеціалізованого транспорту, який впорається з поставленим завданням.

Викликати евакуатор для Мерседес Бенц


Послуги евакуатора дуже потрібні серед шоферів. Машина зламалася, аварії – це може створити несприятливі умови на дорозі. Важливо в найкоротший час евакуювати авто з проїжджої частини, щоб не наражати нікого на небезпеку. Послуги евакуатора для авто Mercedes-Benz стане найкращим варіантом із ситуації. Він зможе терміново перемістити поламане авто.

Яка ціна виклику евакуатора для Мерседес Бенц


Наші спеціалісти виробляють безпечне навантаження авто, враховують усі побажання клієнта та транспортують автомобіль до потрібного місця. Вартість завантаження стартує з петиста грн. І зростає, виходячи від кінцевої точки доставки. Всі деталі може розповісти по телефону диспетчер.

Ціна одного кілометра евакуації машини Mercedes-Benz коштуватиме 50 гривень залежно від місця та часу доби. Існує система знижок для незмінних клієнтів.

При прибутті водій зобов'язаний пред'явити стандартний пакет документів:
  1. Техпаспорт на авто.
  2. Посвідчення на авто.
  3. Довіреність, якщо машина оформлена не на вас.
  4. Паспорт.
скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити