• Телефон: +38 (063) 43-10-020

 • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

Викликати Евакуатор для легкового авто

Викликати

Евакуатор для легкового авто

Ціна: 500 гривень

Легкові автомобілі були і залишаються одними з найризикованіших учасників дорожнього руху. Вони поширені повсюдно, не відрізняються великою міцністю і часто потрапляють в аварії, втрачаючи здатність до самостійного пересування. Саме легкові автомобілі складають основну частку ринку евакуаційних послуг – потреба в їх завантаженні та перевезенні не зникне ніколи

Компанія «Евакуатор НЕТ» пропонує повний спектр евакуаційних послуг, спрямованих на роботу з легковими автомобілями. Ми здійснюємо цілодобові виїзди для забору та перекидання машин у будь-яку точку Кременчука або одного з міста Полтавської області, в яких розташовані філії наших автопарків: Полтава, Горішні Плавні, Лубні, Миргород, Гадяч, Пирятин, Карлівка, Хорол, Лохвиця, Гребінка, Кобеляки, Глобине, Зіньків, Заводське.

Порядок виклику евакуатора для легкових автомобілів

Евакуатор для легкового авто
 1. Зателефонуйте нам: +38 (063) 43-10-020
 2. Дізнайтесь вартість вона більше не зміниться
 3. Виїзд евакуатора до Вас протягом 10 хвилин
 4. Проблема вирішена!
 5. Оплата на місці або на картку банку

Евакуація легкового автомобіля – коли нам дзвонити?

Евакуатор для легкового авто
При слові «евакуація» у непідготовленої людини часто виникають картини ДТП, поломки, нестачі пального – словом, неможливість подальшого самостійного пересування транспортного засобу, проте реальна картина дещо інша. Послугами евакуації легкових автомобілів часто користуються для таких цілей:

 • * При покупці автомобіля в одному місті і необхідності перегнати в інше багато автовласників вважають за краще довіритися евакуатору, а не невідомому доброзичливцю або знайомому.
 • * Евакуація авто часто здійснюється за необхідності повернути автомобіль у сервіс каршерингу або прокат, а також для навантаження та розвантаження машин на стоянках та штрафстоянках.
 • * Легкові автомобілі не призначені для бездоріжжя і часто виявляються безсилими перед лицем бруду, що налип, і засохлих болотистих ділянок. Евакуація автомобілів, що застрягли на брудній дорозі, вважається одним з найбільш популярних методів врятувати машину, не вдаючись до крайніх заходів і не витрачаючи надмірних зусиль.

Зверніться до нас, якщо ви потребуєте:

Евакуатор для легкового авто
 1. Оперативна доставка евакуатора в будь-яку точку Кременчука або в одне з 20 міст Полтавської області з нашими автопарками: Полтава, Горішні Плавні, Лубні, Миргород, Гадяч, Пирятин, Карлівка, Хорол, Лохвиця, Гребінка, Кобеляки, Глобине, Зіньків, Заське. Середній час доставки техніки до Кременчука становить 30 хвилин, а виїзди в інші міста обговорюються окремо. При цьому варто враховувати, що на виклик відправляється найближча машина, що значно скорочує час на доставку вашого авто.
 2. Евакуації великогабаритного легкового автомобіля чи несправної машини, яка може продовжувати самостійне пересування.
 3. Повному інформаційному супроводі на кожному етапі евакуаційних заходів. З нами ви завжди будете знати про точне місцезнаходження вашої машини і про час на дорогу, що залишилася.

Не варто легковажно ставитися до свого автомобіля і думати, що вас точно мине необхідність у використанні евакуатора. Неприємності має властивість траплятися саме тоді, коли на них не чекають, тому підготуйтеся до мінливості долі заздалегідь – запишіть номер евакуаційної служби «Евакуатора НІ» і помістіть всередину машини, щоб при необхідності терміново замовити евакуацію легкового автомобіля в цілодобовому режимі в одному з міст Полтавської області у різних районах Кременчука.скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити