• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

Викликати Евакуатор для трактора: МТЗ та інших тракторів

Викликати

Евакуатор для трактора: МТЗ та інших тракторів

Ціна: 500 гривень

У весняно-літній період транспортування сільськогосподарської техніки (зокрема перевезення тракторів типу МТЗ 82) є досить затребуваною послугою. Наша транспортна компанія вже багато років займається наданням послуг саме такого виду, тому що у своєму арсеналі ми маємо трали та евакуатори, розраховані на доставку негабаритної техніки у вказане місце.

Ми працюємо без свят та вихідних та займаємося транспортуванням не лише Кременчуком, але й по всій Полтавській області та Україні в цілому. Нашими постійними замовниками є великі аграрні організації із багатьох регіонів країни.

Перевезти трактор можна недорого


Оскільки для роботи нам вистачає ресурсів власного автопарку, ми не вдаємося до допомоги сторонніх компаній. Тому співвідношення високої якості виконаних завдань та їх низька вартість є головною відмінністю нашої організації. Клієнтам ми пропонуємо максимально вигідні тарифи, тому що зацікавлені у тривалій співпраці.

Для постійних замовників та наших партнерів діє гнучка система знижок.

Переваги звернення до наших евакуаторників

Навантаженням під час перевезення катків і тракторів МТЗ, а також інших видів спецтехніки займаються досвідчені тральщики, тому клієнти не повинні переживати за цілісність довіреного вантажу. Співробітники транспортної організації контролюють процес транспортування на всіх етапах та впевнено справляються з поставленими завданнями будь-якого рівня складності.

Своїм замовникам ми гарантуємо:
  1. Підбір оптимального варіанта транспорту для евакуації.
  2. Складання маршруту безпечного транспортування спецтехніки та погодження його з місцевою владою.
  3. Підготовку комплекту страхових документів.
  4. Завантаження сільгосптехніки на низькі платформи спеціалізованих евакуаторів.
  5. Окреме пакування змінних деталей для захисту від можливих пошкоджень.
  6. Транспортування вантажу в пункт прибуття та його подальше розвантаження.
Щоб замовити евакуатор для трактора МТЗ або будь-якого іншого, або отримати більш детальну інформацію щодо вирішення подібних питань, зв'яжіться з нашими диспетчерами по телефону. Евакуаторники приїдуть найближчим часом після того, як ви оформите замовлення.скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити