• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

Викликати Евакуатор для позашляховика

Викликати

Евакуатор для позашляховика

Ціна: 500 гривень

Кількість водіїв на дорогах Кременчука стрімко зростає відповідно і збільшується кількість транспортних засобів. Незважаючи на всі складності столичного руху, неможливості знайти паркування, великий відсоток автомобілістів віддають перевагу позашляховикам.

Це надійніший транспорт, але й позашляховики не скрізь можуть проїхати, і вони не застраховані від неприємностей у вигляді технічної несправності чи аварії. У такому разі може знадобитися евакуація позашляховиків, з якою легко впорається команда компанії «Евакуатора НЕТ».

Не проста евакуація позашляховиків за доступною ціною


Перевезення будь-яких позашляховиків – один із профільних напрямків нашої компанії. Особливість цієї техніки полягає в тому, що при поломці машину практично неможливо відбуксирувати, допомогти може тільки спецтехніка у вигляді евакуатора.

Складність полягає в тому, що подібний тип автомобіля має значну вагу, що виключає буксирування і навіть метод часткового навантаження. Також більшість сучасних машин обладнані автоматичною коробкою передач, що також унеможливлює будь-який інший спосіб транспортування.

Як і під час евакуації інших видів транспортних засобів, вартість евакуації позашляховиків, мінівенів залежить від:
  1. габаритів позашляховика;
  2. ступеня ушкодження;
  3. місце знаходження.

Гарантія безпеки позашляховика


Позашляховик – дорога машина. Тому її власнику дуже важливо, щоб у процесі евакуації він не був пошкоджений. В арсеналі нашої компанії є все необхідне, щоб максимально безпечно та дбайливо проводити навантаження та транспортування:
  1. евакуатор для позашляховиків з лебідкою;
  2. моделі з високою потужністю та вантажопідйомністю;
  3. Крани маніпулятори;
  4. Троси та інше додаткове обладнання.

Евакуація позашляховиків – непростий процес. І якщо ви хочете, щоб все пройшло гладко та оперативно, довіряйте своє авто професіоналам компанії «Евакуатора НЕТ». Просто зателефонуйте до нашого диспетчера, і протягом півгодини до вас приїде потрібна спецтехніка з грамотним евакуаційним екіпажем.скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити