• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

Викликати Евакуатор до автобуса

Викликати

Евакуатор до автобуса

Ціна: 500 гривень

Компанія «Евакуатора НЕТ» здійснює цілодобову евакуацію у Кременчуці. З транспортними засобами часто трапляються поломки, ДТП. Водії зобов'язані пам'ятати: вони відповідають за життя всіх своїх пасажирів. Тому, якщо колесо виявляється пробитим, якщо закінчується бензин, ламається кермо — слід дзвонити до евакуаційної служби «Евакуатора НЕТ». Наша компанія є компетентною у вирішенні даних питань: ми надамо евакуатор для перевезення автобусів, допоможемо витягнути його з кювету, взяти на буксирування, поставити на колеса.

Евакуаційна служба: цілодобове чергування евакуаторів у кожному районі Кременчука


Наша Компанія працює понад десять років у Кременчуці, по всіх районах, у «гарячому» режимі 24/7.

Увага! Фахівці «Евакуатора НІ» готові прибути в будь-який район міста, за короткий час: від 20 до 60 хвилин. Час прибуття евакуатора залежить від рівня завантаженості доріг.

Окрім Кременчука, ми здійснюємо евакуацію ТЗ на всій території Полтавської області, що виїжджає для роботи до зарубіжних країн.

Як здійснюється евакуація автобусів: способи евакуації


Вони мають солідні габарити, тому їхнє транспортування вимагає використання спеціалізованого транспорту, що володіє високим ступенем вантажопідйомності.

Щоб якісно евакуювати автобус, спеціалістами «Евакуатора НІ» застосовуються надійні засоби фіксації. Компанія пропонує наступне:

  1. Буксирування;
  2. витягування/підйом ТЗ з кювету;
  3. транспортування шляхом часткового навантаження, з заблокованими колесами;
  4. евакуацію у разі несправностей кермового управління;
  5. Допомога на дорогах.

У разі аварії/поломки на трасі, можливим вирішенням проблеми стає евакуація, за допомогою техніки від нашої компанії: евакуаторів з лебідкою, платформою, маніпулятором.

Важливий вибір: буксирування чи навантаження?


Вибрати між евакуацією за допомогою повного навантаження або часткового буксирування непросто. "Евакуатора НІ" роз'яснює особливості цього складного вибору:

  1. Буксирування - найпростіший, але й найнебезпечніший вид евакуації. Особливо якщо використовується гнучка зчіпка. Найчастіше використовується жорстка зчіпка: її не варто застосовувати в ожеледицю.
  2. Часткове навантаження - коли передня частина ТЗ піднімається за допомогою автокрана, під неї подається евакуатор. За допомогою спеціальних пристроїв транспортного засобу фіксують на платформі евакуатора: задні колеса ТЗ залишаються на дорожньому полотні.
  3. Повне навантаження - найбезпечніший спосіб евакуації автобуса: використовується навіть у ожеледицю. В цьому випадку, ТЗ повністю поміщають на платформу евакуатора (або низькорамний трап). Для такого навантаження застосовуються: або кран, або лебідка, або штатний маніпулятор.
  4. Евакуація автобусів потребує застосування вантажного евакуатора. Його відрізняє наявність великої платформи/висока потужність.

Крім евакуатора, потрібні вміння фахівців компанії, здатних забезпечити безпеку навантаження/збереження автобуса під час підйому на платформу. Ми успішно перевозимо будь-які модифікації ТЗ.скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити