• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

Викликати Евакуатор для мототехніки

Викликати

Евакуатор для мототехніки

Ціна: 500 гривень

Практично кожен вид транспорту, незалежно від габаритів, може потребувати екстреної або планової евакуації. Перевезення різних мотоциклів та іншої дрібногабаритної техніки потрібно досить часто.

Ніхто не застрахований від технічних несправностей на дорогах, необхідності терміново перевезти транспорт із одного населеного пункту до іншого. Наша досвідчена команда готова допомогти цьому кожному водієві.

Особливості послуги мотоевакуатора


Вартість перевезення звичайного мотоцикла або іншої двоколісної техніки значно нижча за інший транспорт, оскільки вона відрізняється порівняно невеликою вагою і легкістю навантаження.

Особливість конструкції зумовлюють деякі моменти транспортування техніки:
  1. Евакуатор обов'язково має бути оснащений кріпильним обладнанням. У нашому арсеналі є всі необхідні ремені, фіксатори для безпечного та надійного транспортування мотоциклів, скутерів, мопедів.
  2. Для нестандартних зразків техніки необхідно використати спеціальний причіп.
  3. Перевезення мототехніки потребує особливої обережності, оскільки більшість агрегатів знаходяться зовні та їх легко пошкодити.
  4. Перевозити такий транспорт потрібно у вертикальному положенні, щоб не допустити поломок пластмасових деталей корпусу та інших агрегатів.
Ціни на перевезення мотоцикла доступні кожному, здійснюється вона за всіма правилами та вимогами.

Бережне перевезення вашого мотоцикла


Досвідчена команда нашої компанії гарантує найвищий рівень сервісу за доступними цінами. Наша спецтехніка обладнана маніпуляторами або висувними платформами, оснащена спецкріпленнями та фіксаторами для коліс, що зберігає вантаж у цілісності.

Якщо виникла потреба перевести мотоцикл з одного населеного пункту до іншого по Полтавській області, зокрема по Кременчуку, та за її межі, звертайтесь до наших операторів. Вони підберуть вам зручний час та прийнятні для вас умови транспортування.

Компанія «Евакуатора НЕТ» – це евакуація мототехніки цілодобово, прийнятні ціни та стабільна висока якість сервісу.
скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити