• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

Викликати Евакуатор для спецтехніки

Викликати

Евакуатор для спецтехніки

Ціна: 500 гривень

Процес евакуації спецтехніки – річ складна, що вимагає від виконавця досвіду, уміння правильно та надійно закріпити негабаритний механізм на платформі, глибоких знань та певного обладнання. Співробітники нашої компанії мають перераховані характеристики, тому швидко і якісно впораються з поставленим завданням і доставлять вантаж на вказану адресу.

Не завжди перевезення транспортних засобів – запланований процес. Не можна скидати з рахунку несподівані фактори, які можуть змусити вас замовити послугу:
  1. Серйозні поломки, які неможливо усунути на місці.
  2. Необхідність терміново опинитися на іншому об'єкті на повільній спецтехніці.
  3. Заборона самостійного пересування, тому що важкі машини можуть пошкодити дорожнє покриття, мости, горизонтальні світлофори та інші елементи, розташовані досить низько над дорогою.
Ми здійснюємо перевезення будь-якої спецтехніки та тракторів вагою до чотирьох тонн по всій території Кременчука та Полтавської області, також надається можливість доставки центральною частиною України.

Зручний та дешевий спосіб замовлення транспортування спеціалізованої техніки


Щоб скористатися послугою, не потрібно робити надмірно складних дій. Наша компанія надає два зручні способи замовлення: ви залишаєте заявку через форму зворотнього зв'язку або вказуєте свій телефон і протягом декількох хвилин надійде дзвінок від оператора, який відповість на поточні запитання та детально розповість про наші пропозиції.

Додатковим зиском стане швидкість надання послуги. Перевезення або евакуація спецтехніки по Кременчуку має один нюанс - місто практично завжди стоїть у пробках, тому легко потрапити в ситуацію, коли до вас не зможуть максимально швидко дістатися або евакуатор буде недовго довго доставляти вантаж за вказаною адресою. Ми успішно уникаємо такого розвитку подій за допомогою відстеження трафіку та розташування власного транспорту у ключових точках Кременчука.

Низька вартість евакуаторів для спецтехніки – наш головний плюс!


Здається, що перевезення спецтехніки в центральній Україні – дуже дорогий процес, бо потребує:
  1. Використання транспорту з низькими платформами. Таке розташування центру тяжкості дає більшу стійкість;
  2. Особливої конструкції рами для рівномірного розподілу ваги;
  3. сучасної гідросистеми та посилених гальмівних колодок;
  4. Збільшеної стійкості ресор до високого навантаження.

Звертаючись до нашої компанії, ви отримуєте всі ці плюси і не переплачуєте жодної гривні за нашу роботу.
скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити