• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

Викликати Евакуатор для фур

Викликати

Евакуатор для фур

Ціна: 500 гривень

Здійснюємо професійне перевезення фур та будь-яких подібних важких вантажних автомашин. Транспортуємо навантажені фури вагою 80 тонн та більше до місця стоянки, складу чи автосервісу.

Евакуємо та транспортуємо фури на будь-які відстані, надамо евакуатор!

Допомагаємо фурам після ДТП! Витягнемо фуру з кювету, вивантажимо вантаж в іншу машину і довеземо до складу. Подбаємо про водія.

Перевозимо будь-які види фур, незалежно від стану. З причепом, фури цистерни, лісовози, ізотермічні тощо. Маємо у штаті досвідчених водіїв, які вміють професійно буксирувати фури з кювету, на підйом тощо.

Вантажний евакуатор фур цілодобово


Витягуємо фури з узбіччя та з кюветів, транспортуємо до місця стоянки фури після сильних ДТП, а також надамо необхідний евакуатор для транспортування фури в автосервіс.

Витягуємо фури з кювету і перевозимо навантажені фури до місця розвантаження, подбаємо про водія!

Укладаємо договори з фізичними та юридичними особами на регулярну співпрацю! Надаємо знижки!

Евакуємо терміново або планово будь-які види завантажених фур! Надаємо якісний евакуатор у будь-який час доби!

Виклик евакуатора для фури - потрібна послуга для водіїв


У житті трапляються різні ситуації. Особливо це знайоме водіям. Хоч раз за водійський стаж практично у кожного виникала потреба у послугах евакуатора. Відбувається це з різних причин: різного роду поломки, необхідність у переміщенні автомобіля не на ходу та інші ситуації, не надто приємні, але, проте, що зустрічаються повсюдно.

Багато компаній просто відмовляються працювати з великогабаритними автомобілями через відсутність необхідної спецтехніки або задирають ціни до захмарних висот. Проте наша компанія працює за іншими принципами. «Евакуатора НЕТ» вже багато років стоїть на варті дорожнього спокою та виручає з будь-яких ситуацій! Працювати з нами зручно та вигідно, і в цьому неважко переконатися, скориставшись нашими послугами.скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити