• Телефон: +38 (063) 43-10-020

 • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

Викликати Евакуатор для вантажних автомобілів

Викликати

Евакуатор для вантажних автомобілів

Ціна: 500 гривень

Скільки б не доглядав водій за своїм транспортним засобом, зрештою автомобіль може дати збій у невідповідний момент. Ситуація стає ще небезпечнішою, якщо власник машини знаходиться на жвавій трасі за містом. Купити бензин, запасну шину або потрібні деталі нема де. Особливого хвилювання відчувають власники вантажного автотранспорту: велика маса авто вимагає спецтехніки для безпечного транспортування. Надійне рішення замовити буксир, який може швидко доставити машину на станцію технічного обслуговування. Варто звернути увагу: перевагу потрібно віддавати компанії, яка не лише терміново відбуксує пошкоджений транспортний засіб, а й виконає його ремонт.

Ми пропонуємо цілодобові послуги вантажного евакуатора у Кременчуці та Полтавській області. Ми доставимо спецтехніку в межах міста за 20-30 хвилин в залежності від відстані в км, для передмістя Кременчука займе дорога менше години. Компанія забезпечить потрібну підтримку з моменту вашого дзвінка до закінчення ремонтних робіт. Наші майстри нададуть термінову технічну допомогу на високому рівні за помірними цінами.

Як відбувається вантажна евакуація?


Для різних типів вантажного транспорту є кілька видів евакуаторів. Варто звернути увагу: на вартість буксирування впливає не тільки тип евакуатора, а й скільки важить вантажівка (деякі авто у своїй масі перевищують 12 тонн), відстань до місця аварії за кілометр, складність пошкоджень тощо.

Наша компанія має спецтехніку, що дозволяє терміново та цілодобово організувати транспортування будь-якого виду вантажівок – як у Кременчуці, так і в Полтавській області:
 1. Вантажний евакуатор Кременчука, що передбачає часткове навантаження. Спеціальна будова буксира дає можливість занурити пошкоджений транспортний засіб лише частково, надійно закріпивши його передню частину. Ціна – від 500 гривень.
 2. Доставку вантажівок можна організувати на спецтранспорті з маніпулятором. Ми пропонуємо послуги автоманіпулятора з різними робочими навантаженнями та комбінаціями, від 1000 гривень.
 3. Як буксир для перевезення авто можна використовувати транспортний засіб з вантажною платформою та лебідкою. За допомогою останньої автомобіль надійно прикріплюється до платформи. Це підходить навіть для транспортування з додатковим вантажем.
 4. Можна замовити доставку спецтехніки, від 1000 грн., у тому числі – для машин із великою вагою.
Ми можемо терміново надати будь-який вид спецтранспорту як до Кременчука, так і до інших регіонів Полтавської області або України. Наша компанія працює цілодобово, консультанти чергують на телефоні 24 години на добу.

Чому варто замовити послуги евакуації вантажних автомобілів у нашій компанії


Наше завдання – надати клієнту найкомфортніші та найвигідніші умови:
 1. У нашому кременчуцькому офісі цілодобово чергують консультанти, які швидко надішлють евакуатор за вказаною адресою в столиці чи регіон, а також дадуть відповіді на всі запитання.
 2. У нас – досвідчені водії та відповідальні менеджери.
 3. У компанії – свій автопарк спецтехніки та обладнання.
 4. По Кременчуку буксир буде надано за 20-30 хвилин, по області – менше, ніж за годину.

Скільки коштуватиме транспортування, можна розрахувати виключно для конкретного випадку. Ціна безпосередньо залежить від:
 1. Відстань до місця аварії – для області діє спецтариф з оплатою за кожен км;
 2. ваги зламаного транспортного засобу;
 3. стану пошкодженого авто;
 4. необхідності використання додаткового устаткування;
 5. Складності майбутніх робіт і т.д.

Замовляйте евакуатори для вантажних автомобілів у надійній компанії. Ми надаємо технічну підтримку навіть у складних ситуаціях та за великої ваги пошкодженого транспорту.скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити