• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

Викликати Підкатний евакуатор

Викликати

Підкатний евакуатор

Ціна: 500 гривень

Підкатний евакуатор може ефективно використовуватись у більшості ситуацій, тому користується великою популярністю. Головна перевага цієї спецтехніки в ширині застосування. Компанія «Евакуатора НЕТ» здійснює цілодобовий порятунок потерпілих автомобілів із будь-яких пасток.

Чим відрізняється евакуатор із неповним навантаженням?


Евакуатори з частковим навантаженням оснащені необхідним обладнанням для безпечного перевезення транспортного засобу в умовах неповного розташування на платформі. Дана категорія спецавтомобілів укомплектована такими інструментами:
  1. електронна чи гідравлічна лебідка;
  2. перехідники для закріплення та підйому транспортованої техніки;
  3. Спеціальні захоплення.

Такі автоевакуатори відрізняються від машин із повним видом завантаження укороченою базою. Тому вони більш маневрені, можуть діяти значно ефективніше в умовах обмеженого простору та міських вулиць.

Сучасний легковий евакуатор із частковим навантаженням припускає вивезення постраждалих машин, загальна маса яких не перевищує чотирьох тонн. Для переміщення потерпілого автомобіля його задня або передня вісь піднімається на майданчик, де надійно закріплюється спеціальними пристроями.

Для безпечного приміщення на майданчик постраждалої техніки застосовуються поворотні ролики, що при необхідності дозволяють змінювати напрямок троса.

Коли потрібний підкатний евакуатор для автомобіля?


Спецтехніка застосовується для вивезення транспортних засобів практично в будь-яких умовах. У разі ув'язування машини в снігу, бруді, піску, провалюванні під лід або в болото, допоможе тільки цей вид автоевакуатора.

Варто дзвонити до евакуаційної служби, якщо у транспорту заблоковані колеса внаслідок аварії чи поломки, вийшов з ладу двигун чи інший механізм, закінчився бензин.

Евакуаційна техніка з неповним типом завантаження використовується для вивезення легкових автомобілів та:
  1. легкові автомобілі;
  2. причепів
  3. напівпричепів;
  4. джипи;
  5. і т.д.
Якщо в авто внаслідок зіткнення знерухомлені 1 або 2 скати, для його перевезення використовуються підкатні візки.

Викликайте наш підкатний евакуатор. Кременчук – тут ми обслужимо вас оперативно!


Компанії «Евакуатора НЕТ» рятує постраждалі та знерухомлені машини не тільки на території міста, але за його межами та в умовах бездоріжжя.

Після звернення до нас підкатний евакуатор, Кременчук – місто, де воно найбільше затребуване, приїжджає на місце виклику в найкоротші терміни, як у денний, так і нічний час. Наша техніка укомплектована обладнанням для перевезення всіх авто, транспортних засобів із колесами, що заклинили.

Ми працюємо не лише у будні дні, але у вихідні та навіть на свята. Вартість послуг, що надаються, доступна кожному водію, також для наших клієнтів розроблена система знижок. Ми гарантуємо збереження автомобіля під час її перевезення.скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити