• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

Викликати Евакуатор для Mitsubishi

Викликати

Евакуатор для Mitsubishi

Ціна: 500 гривень

У Вас Mitsubishi і потрібна евакуація? Викликайте професіоналів – Евакуатора НЕТ. Працюємо цілодобово 24/7 та з гарантією – допомагаємо за справжні копійки у будь-яке місто України.

Евакуатор для Міцубісі працює у всіх містах Полтавської області: Кременчук, Полтава, Хорол, Лохвиця, Гребінка, Кобеляки, Глобине, Зіньків, Заводське.

Викликати евакуатор для Mitsubishi


Послуги евакуатора дуже потрібні серед автолюбителів. Машина зламалася, аварії – це може створити несприятливі умови на дорозі. Важливо якнайшвидше прибрати ТЗ з проїжджої частини. Послуги евакуатора для автомобілів Міцубісі стане виходом із неприємних ситуацій. Наш спеціаліст зможе швидко транспортувати несправний транспортний засіб.

Яка ціна виклику евакуатора для Mitsubishi


Майстри роблять безпечне навантаження авто, враховують усі прохання замовника та привозять машину до потрібного місця. Вартість навантаження починається із 500 грн. І зростає, виходячи від кінцевої точки доставки. Всю інформацію можна дізнатися у диспетчера.

Вартість одного кілометра евакуації ТЗ Міцубісі коштуватиме 50 гривень залежно від місця доставки. Існує система знижок постійних клієнтів.

При прибутті нашого співробітника водій зобов'язаний надати стандартний пакет наступних документів:

  1. Техпаспорт на машину.
  2. Посвідчення на авто.
  3. Доручення.
  4. Паспорт.
скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити