• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

Викликати Евакуатор для Opel

Викликати

Евакуатор для Opel

Ціна: 500 гривень

Зламалася Опель і потрібне перевезення? Викликайте найкращу евакуаторну службу – Евакуатора НЕТ. Працюємо цілодобово 365/24/7 та якісно - перевозимо дешево по Полтавській області і не тільки.

Евакуатор для Opel має автопарк у всій області: Кременчук, Полтава, Горішні Плавні, Лубні, Пирятин, Карлівка, Хорол, Лохвиця, Гребінка.

Викликати евакуатор для Опель


Послуги спецтранспорту для перевезення авто є дуже популярними серед водіїв. Машина зламалася, винесло у кювет – все це може створити несприятливі умови на дорозі. Важливо швидко евакуювати авто з проїжджої частини, щоб не наражати нікого на небезпеку. Послуги евакуатора для авто Opel стане виходом із неприємних ситуацій. Він зможе практично миттєво перевезти несправне ТЗ.

Яка ціна виклику евакуатора для Опель


Майстри роблять акуратне навантаження транспортного засобу, враховують усі побажання замовника та привозять автомобіль до потрібного місця. Ціна навантаження стартує з петиста грн. І зростає залежно від місця доставки. Відповіді на всі запитання можна дізнатись у диспетчера.

Вартість 1 кілометра транспортування машини Opel коштуватиме 50 гривень залежно від місця та часу доби. Існує система знижок постійних клієнтів.

При прибутті на місце поломки евакуаційної техніки водій повинен пред'явити стандартний пакет наступних документів:
  1. Посвідчення на право керування авто.
  2. Довіреність, якщо машина оформлена не на вас.
  3. Паспорт.
  4. Техпаспорт на ТЗ.
скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити