• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

Викликати Евакуатор для Peugeot

Викликати

Евакуатор для Peugeot

Ціна: 500 гривень

Зламалася Пежо і потрібна евакуація? Бронюйте кращих перевізником авто - Евакуатора НЕТ. Працюємо без вихідних 24/7 та з гарантією - допомагаємо за цінами нижчими за конкурентів у будь-яке місце.

Евакуаторна служба для Peugeot працює у всій Полтавській області: Кременчук, Полтава, Горішні Плавні, Лубні, Миргород, Гадяч, Пирятин, Карлівка.

Викликати евакуатор для Пежо


Послуги евакуатора дуже потрібні серед шоферів. Поломка автомобіля, ДТП – це може статися будь-якої миті. Важливо швидко евакуювати авто з проїжджої частини. Послуги евакуатора для авто Peugeot стане найкращим варіантом із ситуації. Ми зможемо практично миттєво транспортувати ваш транспортний засіб.

Скільки коштує виклик евакуатора для Пежо


Майстри роблять акуратне навантаження транспортного засобу, враховують усі побажання замовника та привозять автомобіль до кінцевого пункту. Ціна навантаження стартує з 500 гривень і зростає, виходячи від кінцевої точки доставки. Всю інформацію можна дізнатися у диспетчера.

Ціна 1 км евакуації машини Peugeot коштуватиме 50 грн. Залежно від місця та часу доби. Існує система знижок для тих, хто звертається до нас не вперше.

При прибутті водій зобов'язаний пред'явити дефолтний пакет наступних документів:
  1. Техпаспорт на транспортний засіб.
  2. Довіреність, якщо машина оформлена не на вас.
  3. Посвідчення на авто.
  4. Паспорт.
скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити