• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

Викликати Евакуатор для Renault

Викликати

Евакуатор для Renault

Ціна: 500 гривень

Ви власник Рено і потрібне перевезення? Викликайте фахівців – Евакуатора НЕТ. Стараємося без вихідних 365/24/7 та якісно – допомагаємо дешевше за інших у будь-яку точку України.

Евакуатор для Renault має автопарк у всій Полтавській області: Кременчук, Полтава, Горішні Плавні, Лубні, Миргород, Гадяч, Пирятин, Карлівка.

Викликати евакуатор для Рено


Допомога спеціального транспорту для перевезення авто дуже потрібна серед шоферів. Поломка автомобіля, ДТП – це може статися будь-якої миті. Важливо швидко прибрати авто з проїжджої частини, щоб не наражати себе і своє майно на небезпеку. Послуги евакуатора для авто Renault стане виходом із неприємних ситуацій. Наш співробітник зможе миттєво перевезти несправний транспортний засіб.

Яка ціна виклику евакуатора для Рено


Наша команда виробляють безпечне навантаження ТЗ, враховують усі побажання замовника та привозять автомобіль до кінцевого пункту. Вартість навантаження стартує з 500 гривень і зростає, виходячи від місця доставки. Усі деталі може розповісти менеджер телефоном.

Ціна 1 км евакуації авто Renault коштуватиме 50 грн. Залежно від місця доставки. Існує система знижок для тих, хто звертається до нас не вперше.

При прибутті на місце поломки евакуаційної техніки автомобіліст повинен показати дефолтний пакет наступних документів:
  1. Техпаспорт на машину.
  2. Посвідчення на право керування авто.
  3. Доручення.
  4. Паспорт.
скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити