• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

Викликати Евакуатор для Toyota

Викликати

Евакуатор для Toyota

Ціна: 500 гривень

У Вас Тойота та потрібна евакуація? Викликайте найкращу евакуаторну службу – Евакуатора НЕТ. Працюємо цілодобово 365/24/7 і з гарантією - перевозимо дешевше за інших у будь-яке місце.

Евакуатор для Toyota працює у всій області: Кременчук, Полтава, Гадяч, Пирятин, Карлівка.

Коли замовлятимете спецтранспорт повідомте диспетчеру інформацію про ситуацію та стан атвомобіля. Це потрібно для підбору спеціалізованого транспорту, який впорається з поставленим завданням.

Викликати евакуатор для Тойота


Допомога спеціального транспорту для перевезення авто є дуже популярною серед водіїв. Поломка автомобіля, аварії – це може статися будь-якої миті. Важливо якнайшвидше прибрати ТЗ з проїжджої частини, щоб не наражати себе і своє майно на небезпеку. Послуги евакуатора для автомобілів Toyota стане найкращим варіантом із неприємних ситуацій. Він зможе швидко евакуювати поламане авто.

Скільки коштує виклик евакуатора для Тойота


Наша команда виробляють акуратне навантаження ТС, враховують усі прохання замовника та транспортують машину до потрібного місця. Ціна навантаження починається з 500 гривень та зростає залежно від місця доставки. Усі деталі може розповісти менеджер телефоном.

Ціна одного км евакуації авто Toyota коштуватиме 50 грн. Залежно від місця доставки. Існує система знижок для тих, хто звертається до нас не вперше.

При прибутті на місце поломки евакуаційної техніки замовник повинен пред'явити стандартний набір документів:

  1. Техпаспорт на машину.
  2. Посвідчення на право керування авто.
  3. Доручення.
  4. Паспорт.
скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити