• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

«Евакуатора НЕТ» корисні статті

Евакуація авто із заблокованим кермом

Евакуація авто із заблокованим кермом

Евакуація авто із заблокованим кермом передбачає наявність особливої вправності.

Машина стає некерованою, тому для її навантаження на платформу та подальшого вивантаження звичайні методи евакуації не підходять і потрібна професійна спецтехніка.

Специфіка евакуації авто із заблокованим кермом


Постановка на буксир машини, кермо якої не працює, неможливе через її некерованість при перевезенні.

Тому єдино правильний варіант евакуації — повна постановка автомобіля на евакуаторську платформу.

Для цього ми застосовуємо крани-маніпулятори з гідравлічним приводом, а також спеціальні підкатні візки і аппарелі, що висуваються.

Це обладнання дозволяє завантажити з мінімальним ризиком додаткових пошкоджень для автотранспорту.

Таким чином, евакуацію авто з неробочим кермовим керуванням можна виконати лише за наявності спеціалізованого автоевакуатора. Тому якщо кермо вашої машини не працює, про це обов'язково потрібно повідомити оператора евакуаторської служби.

Навантаження автомобіля з рульовою системою, що вийшла з ладу, найбільш зручно проводити за допомогою платформи, конструкція якої має зсувні частини.

Для цього потрібно встановити машину на візки, після чого за допомогою підйомних механізмів підняти її на потрібну висоту.

Якщо кермо вашої машини не працює, про це обов'язково потрібно повідомити оператора евакуаторської служби!

Далі за допомогою гідро-або електролебідки виконується затягування авто на платформу, яка після цього встановлюється у вихідне положення. Машина знерухомлюється за допомогою колісних блоків та кріпильних пристроїв евакуатора.

Якщо навантаження виконується за допомогою кранового механізму, під машину із заблокованим кермовим керуванням протягуються спеціальні ремені. За їх рахунок постановка авто на платформу здійснюється плавно.

При цьому обов'язково зберігається горизонтальне положення автотранспортного засобу, у чому оператору евакуатора допомагає кранова траверса.

Евакуатор «Евакуатора НЕТ»: безпечне навантаження та транспортування автомобілів


Парк спецтехніки нашої компанії містить спеціальні евакуатори, призначені для виконання операцій з машинами, кермовий механізм якого несправний.

Щоб наш оператор міг вибрати найбільш підходящий спосіб вилучення авто та його евакуації, повідомте нам модель потерпілого автомобіля, загалом опишіть характер поломки та вкажіть адресу, де воно знаходиться.

Протягом кількох хвилин ми надішлемо найближчу до місця аварії спецтехніку, за допомогою якої ваша машина буде акуратно та оперативно евакуйована.скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити