• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

«Евакуатора НЕТ» корисні статті

На штраф стоянці автомобіль став несправним, що робити?

На штраф стоянці автомобіль став несправним, що робити?

Одна з вкрай неприємних подій, яка може статися з вами в Кременчуку, це коли ваш автомобіль евакуювали та відвезли на штрафстоянку.

Наприклад, ви залишили його припаркованим біля магазину, повертаєтеся із покупками через 20 хвилин, а його немає. Це дуже неприємно!

Але, на жаль, на цьому неприємності та непередбачені витрати можуть не закінчитися. Навпаки, вони можуть значно зрости, якщо з автомобілем у процес транспортування до штрафу стоянки щось трапиться, внаслідок чого він не зможе переміщатися самостійно, коли ви до нього дістанетеся.

У цій статті ми, розглянемо чому таке може статися, які найчастіші причини, а також обов'язково освятимо, що можна зробити в цій ситуації.

Чому автомобіль на штрафстоянці не може їхати самостійно?


Отже, продовжимо малювати у своїй уяві не дуже приємну ситуацію. Ви виходите з магазину та не можете знайти свій автомобіль. Через якийсь час ви розумієте, що його евакуювали. Ви дізнаєтесь, де він знаходиться, на якій саме штраф стоянці у Кременчуку, отримуєте всі необхідні документи та їдете туди.

Приїхавши на місце, ви платите гроші, щоб забрати свого залізного коня, підходьте до нього і не можете його завести. Чому?

Є кілька найчастіших причин.

Сів акумулятор:

  1. спрацювала сигналізація в процесі навантаження вашого авто на евакуатор, яка працювала весь той час, поки автомобіль їхав до штрафу стоянки, поки акумулятор повністю не розрядився.
  2. працювали аварійні сигнали, які увімкнув сам власник, перш ніж ненадовго відлучиться від автомобіля, а в цей час його швидко завантажили на евакуатор і відвезли.

Виявилися якісь технічні проблеми вашого авто, які були у нього раніше, а процес навантаження та розвантаження в зоні штрафстоянки спровокував ці проблеми та призвів до того, що автомобіль не заводиться і не може їхати.

Як правило, довести, що це сталося з вини працівників штрафстоянки, практично неможливо. Тож розраховувати можна лише на свої сили. Але що можна зробити, якщо ви опинилися у подібній ситуації?

Як бути, якщо автомобіль на штрафстоянці не заводиться і не може сам їхати?


Якщо ви опинились у подібній ситуації, то у вас, на жаль, не так багато варіантів для вирішення цієї проблеми. Оскільки перебування на штраф стоянці, це не лише неприємно чисто психологічно, а й грошово, адже з певного моменту доведеться платити за кожну годину. Тому витягти машину від туди потрібно якнайшвидше.

Є два шляхи вирішення. А саме:


  1. Викликати евакуатор. Зателефонувати до перевіреної служби евакуації і самої не дорогої і відвезти свій автомобіль відразу в автосервіс або до себе у двір. Завдяки тому, що автомобіль знаходиться на стоянці, його зазвичай легко евакуювати і для цього не потрібні ні якісь спеціальні пристосування, завдяки цьому можна спробувати використовувати найпростіший і найдешевший евакуатор, щоб ціна за виклик була максимально низькою.
  2. Спробувати полагодити неполадку дома. Це більш дешевий варіант, але тільки у випадку, якщо поломку вдасться відремонтувати. Бо інакше знову доведеться викликати евакуатор. У багатьох компанія є така послуга «автомобіль техдопомоги». Тобто це спеціальний автомобіль оснащений усім необхідним для дрібного і не дуже ремонту, а також у ньому знаходяться досвідчені механіки та електрики. Кількість та кваліфікація співробітників у салоні автомобіля, які поїдуть до вас, а також доп. інструмент, що вони із собою візьмуть, визначається заздалегідь у розмові з диспетчером.

Хочемо відзначити, що наша компанія, Евакуатора НЕТ, при замовленні автомобіля техдопомоги, надає дуже хорошу знижку на евакуатор, якщо все-таки відремонтувати автомобіль на місці не вдасться.скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити