• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

«Евакуатора НЕТ» корисні статті

Евакуатор технічної допомоги, чим він може допомогти на дорозі?

Евакуатор технічної допомоги, чим він може допомогти на дорозі?

Ви чули про таку послугу, як «замовлення автомобіля техдопомоги»? Цю послугу надають багато служб евакуації, причому цілодобово.

А що саме входить у їхню діяльність? Яку реальну допомогу можна очікувати від прибуття цього «чудо автомобільчика»?

Відповідям саме на ці питання ми присвятимо цю статтю.

Виклик автомобіля технічної допомоги на дорозі, як це відбувається?


Отже, уявіть ситуацію. Ніч, часу приблизно половина першого, ви їдете трасою, скажімо недалеко від Кременчука і відчуваєте, що з машиною щось не так.

Зупиняєтеся на узбіччі, оглядаєте машину і помічаєте якусь несправність, через яку їхати далі на автомобілі небезпечно. Що робити?

Насамперед, вам прийде думка зателефонувати комусь із близьких та друзів. Але якщо ніхто з них, чисто фізично, не може вам допомогти. Бо, наприклад, далеко.

У такому випадку, часом єдиним виходом є викликати автомобіль цілодобової допомоги! Він і потрібний саме для таких ситуацій.

Допустимо, ви його викликаєте і що відбувається далі?

Що являє собою автомобіль техдопомоги?


Автомобіль техдопомоги - це спеціальна машина, повністю обладнана всім необхідним для дрібного і навіть великого ремонту безпосередньо на місці.

Але крім інструментів та інвентарю разом із цією машиною до вас приїжджає досвідчений фахівець, допомога у подібних ситуаціях для якого є професією.

Випадок, коли вам можна допомогти на дорозі, не відвозячи на евакуаторі автосервіс не можна упускати!

Який саме майстер до вас приїде і скільки їх буде людина, вирішується заздалегідь, у той момент, коли ви дзвоните в службу евакуації та розповідаєте про ситуацію, в якій опинилися.

Чому варто спробувати використати допомогу цієї послуги? Справа в тому, що виклик тих допомог вам в будь-якому випадку буде дешевше, ніж приїзд евакуатора і подальший ремонт в автосервісі. Якщо вдасться усунути несправність на місці, вам вдасться тим самим значно заощадити свої час і гроші.

Чим саме може допомогти автомобіль техдопомоги на дорозі?


Отже, які саме несправності може усунути команда автомобіля цілодобової техдопомоги, яка до вас під'їхала?

Безліч різних дрібних і не дуже дій, наприклад:

  1. Заміна коліс при проколі
  2. розтин машини за необхідності
  3. ремонт стартера та генератора
  4. Заміна та заряджання акумулятора
  5. запуск двигуна в морози та виїзний електрик
  6. заміна ступінчастих підшипників

Все це стосується і легкових та вантажних автомобілів, а також фур.

Залежно від складності та специфіки ситуації до вас виїжджає на виклик механік-слюсар чи електрик.

Чому виклик машини техдопомоги – це вигідно?


Тому що її приїзд дає надію вирішити все швидше та дешевше. Але якщо цього не вдасться зробити, завжди залишається другий варіант - виклик евакуатора і транспортування автомобіля в автосервіс або до вашого будинку.

Фахівці служби евакуації при виклику автомобіля тієї допомоги відразу ж готують евакуатор, який швидко під'їде і відвезе вас в автосервіс, у двір вашого будинку і кудись ще, куди вам потрібно.

Наскільки злагоджено та ефективно здійснюватиметься цей виклик, а також наскільки ввічливими та чуйними будуть працівники, залежить від репутації та професійності служби, до якої ви звернетеся. Тому важливо заздалегідь вибрати таку компанію та тримати під рукою її телефон.скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити