• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

«Евакуатора НЕТ» корисні статті

Евакуація комерційного автотранспорту, що це й навіщо?

Евакуація комерційного автотранспорту, що це й навіщо?

Існують різні види автотранспорту. Найпопулярніші та найвідоміші це легкові приватні автомобілі, якими всі ми користуємося. Але є також вантажний та будівельний автотранспорт, а також комерційний.

Ось про нього, а точніше про евакуацію комерційного автотранспорту ми хочемо докладніше розповісти вам у цій статті.

Давайте почнемо.

Які автомобілі вважаються комерційними?


Саме слово "комерційний" вже говорить за себе. Комерційні автомобілі – це той вид автотранспорту, який використовується виключно для роботи, найчастіше для перевезень вантажів та різних товарів.

У принципі, будь-який транспортний засіб, який бере участь у підприємницькій діяльності, можна назвати комерційним автотранспортом. Але є різні підвиди таких автомобілів, які навіть візуально відрізняються один від одного за габаритами, а також за завданнями, що виконуються.

Є різні види комерційних автомобілів, що різняться за розмірами та завданнями, що виконуються.

Зокрема, можна виділити такі підвиди комерційних автомобілів:
  1. Автобуси та мікроавтобуси
  2. Автофургони
  3. Самоскиди
  4. Спецтехніка

Всі ці автомобілі відрізняються тим, що на них щодня працюють водії та виконують різні завдання. Тому ризик попадання в ситуацію, в якій може знадобитися допомога служби евакуації, має будь-який комерційний транспорт.

Будь-який автомобіль може зламатися і потрапити в ДТП, але у разі комерційного автотранспорту, така ймовірність набагато вища, просто тому, що на дорозі та в роботі такий автомобіль значно частіше.

Що особливого в евакуації комерційного автотранспорту?


Так як комерційний автотранспорт відрізняється від приватного, то й особливості евакуації у цих видів авто теж свої. Але які саме? Що особливого в евакуації комерційного автотранспорту?
  1. Терміновий виїзд евакуатора. Якщо автомобіль несподівано опинився у складній ситуації, наприклад, затиснутий іншими ТЗ або зламався і терміново його потрібно транспортувати в автопарк або сервіс.
  2. Плановий виїзд евакуатора. Наприклад, щокварталу або раз на півроку або рік, автотанспорт може бути необхідно транспортувати в автосервіс або перевезти на інший об'єкт, скажімо, навантажувачі або іншу спецтехніку.
  3. Спеціальний вид евакуатора. Залежно від конкретного виду комерційного автомобіля і від ситуації в якій потрібна допомога, може бути необхідний спеціальний вид евакуатора, наприклад, оснащений маніпулятором краном або гідравлічною платформою.

Послуги з перевезення комерційних автомобілів від компанії Евакуатора НЕТ


Цілодобова служба евакуації Евакуатора НЕТ спеціалізується на перевезенні будь-якого виду комерційного автотранспорту. У нас великий штат евакуаторів і ми вже багато років займаємося головним чином саме цим.скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити