• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

«Евакуатора НЕТ» корисні статті

Як здійснюється евакуація автомобілів із підземних паркінгів?

Як здійснюється евакуація автомобілів із підземних паркінгів?

Цілодобова служба Евакуатора НЕТ надає послугу – евакуація автомобіля із зони паркінгу. Як ви, можливо, вже знаєте, для таких цілей підійде не будь-який евакуатор.

Потрібна спеціальна машина, яка проїде під низьким пандусом та зможе спеціальним способом транспортувати автомобіль.

У цій статті ми хочемо докладніше розповісти вам, як виглядає і що являє собою цей процес. Як саме здійснюється евакуація автомобілів із зони підземних паркінгів?

Але перш за все ми розповімо вам, де саме можна замовити цю послугу, якщо вона потрібна вам прямо зараз!

Де замовити евакуатор для того, щоб вивезти машину з паркінгу?


У компанії Евакуатора НЕТ! Ми вивозимо авто із паркінгів! Телефонуйте за будь-яким номером або залиште заявку на сайті.

У нас є всі необхідні евакуатори, призначені саме для зони паркінгу! Ми допоможемо вам у будь-яких, навіть найскладніших ситуаціях у зоні підземного паркування.

Якщо Ваш автомобіль з будь-якої причини залишився в зоні критого або підземного паркінгу і не може їхати самостійно, ми допоможемо вам безпечно його вивезти прямо зараз!

Ми допоможемо, якщо автомобіль не заводиться або у вас втрачені ключі! Відновимо ключі та транспортуємо ваше авто в будь-яке потрібне місце!

Чому потрібна допомога евакуатора для виїзду із зони підземного паркінгу?


Низькі та вузькі паркінги, особливо в центрі міста, це важкодоступні місця для роботи евакуатора.

Багато новобудов, житлових комплексів, торговельних центрів, офісів та інших сучасних будівель обладнані підземним паркінгом. Їхня кількість постійно зростає.

З будь-яким автомобілем може статися щось непередбачуване саме в той момент, коли він знаходиться у підземному паркуванні. Може виникнути якась несправність, вийти з ладу двигун, коробка передач або ще щось. Не говорячи вже про те, що можна просто втратити ключі. У таких та інших подібних ситуаціях автомобіль може знадобитися вивезти з паркінгу і транспортувати до сервісу або будинку власника.

Чи можлива евакуація автомобіля з підземного паркінгу заввишки 2 метри і навіть нижче?

Але як це зробити? Висота більшості паркінгів не дозволить в'їхати туди переважній більшості машин служби евакуації. Але перевірений є спосіб!

Як здійснюється евакуація автомобілів із підземних паркінгів?


Евакуація здійснюється з допомогою спеціального виду евакуаторів. Існує спец евакуатор, призначений саме для таких цілей. Така машина в'їжджає на будь-яку висоту підземного паркінгу, навіть нижче за 2 метри і забирає будь-які автомобілі.

Як це відбувається?


Існує перевірений спосіб, за допомогою якого можна вивезти будь-який транспортний засіб із паркінгової зони спеціально призначеним для цього евакуатором. Причому це не залежить від стану автомобіля, що вивозиться.

У автомобіля може бути:
  1. повністю несправне рульове колесо
  2. заблоковані колеса
  3. Втрачені ключі

Евакуація у зоні паркінгу здійснюється за допомогою методу часткового навантаження. Автомобіль піднімають та чіпляють спеціальним способом за передню частину, а під задні колеса ставляться спеціальні підкатні візки. Потім його акуратно вивозять.

Такий спосіб особливо необхідний для автомобілів з автоматичною коробкою передач, які буксирувати не можна.

Який евакуатор необхідний для вивезення автомобіля із зони паркінгу?


Тут ми можемо повторити основні аспекти, а точніше характеристики, яким повинен відповідати евакуатор для зони паркінгу.

А саме він має бути:
  • * низький
  • * маневрений
  • * оснащений спеціальним обладнанням

Всі ці характеристики дуже важливі просто тому, що без них евакуатор не тільки не впорається із завданням, а просто не зможе заїхати в зону паркінгу і завантажити автомобіль.

Іншими словами, для зони паркінгу потрібен спеціальний евакуатор, він просто навіть на вигляд дуже відрізняється від звичних нам машин евакуації. Це низька і маневрена машинка, оснащена спеціальним пристроєм для транспортування автомобілів. І вона перевозить їх не на собі, а шляхом часткового навантаження.скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити