• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

«Евакуатора НЕТ» корисні статті

Перевезення асфальтоукладальника, тонкощі та нюанси

Перевезення асфальтоукладальника, тонкощі та нюанси

Асфальтоукладачі - це складний вид дорожньо-будівельної техніки. Без них під час будівництва доріг не обійтися. Великогабаритна машина забезпечує укладання, розподіл та ущільнення асфальтобетонної суміші по дорожньому полотну.

Які існують види асфальтоукладальної техніки? Чому вона потребує перевезення за допомогою евакуатора та які особливості перевезення? Читайте про це у нашій статті.

Який буває асфальтоукладальна техніка?


Які сьогодні відомі види асфальтоукладальної техніки?

Асфальтоукладальники можуть працювати, будучи причепом до потужної машини або рухатися без сторонньої допомоги. За цим критерієм техніка поділяється на два види:
  1. причіпну
  2. самохідну

Причіпні моделі сьогодні зустрічаються дуже рідко, тому що за зручністю та багатьма іншими характеристиками вони програють самоходам.

Наступний параметр поділу асфальтоукладальників на різні типи – це механізм руху. Існує також два види такої техніки, це моделі на:
  1. Колісному підставі. Колісні асфальтоукладальники переважно застосовуються, коли обсяг робіт не дуже великий. Наприклад, при будівництві чи ремонті міських доріг та тротуарів. Міні-асфальтоукладальники на колісній основі використовуються для будівництва вузьких пішохідних доріжок у парках, садах або приватному секторі населених пунктів.
  2. На гусеничній тязі. Гусеничні асфальтоукладальники йдуть у хід під час масштабних робіт з будівництва великих доріг. Тут потрібна вся міць гусеничного тяги та найбільша продуктивність самого асфальтоукладача.

Мабуть, це основна інформація, яку потрібно знати про вид асфальтоукладальної техніки.

Чому потрібен евакуатор для транспортування асфальтоукладальної техніки?


Неможливістю самостійно пересуватися вулицями міст асфальтоукладальна техніка завдячує своїм нестандартно великим габаритам та низькій швидкості руху.

Окрім планової доставки техніки на будівельну ділянку і назад на базу після закінчення робіт, іноді асфальтоукладач необхідно евакуювати екстрено. Таке трапляється у разі поломок та виявлення серйозних технічних несправностей.

Евакуатор для асфальтоукладальника підійде не будь-хто. Але обговоримо це докладніше!

Що важливо врахувати, замовляючи перевезення асфальтоукладача?


Перевезення складної будівельної техніки – це дуже важливе та відповідальне завдання. Адже через неписьменне поводження з агрегатом та порушення умов транспортування обладнання може серйозно постраждати та потребувати дорогого ремонту.

Велику увагу слід приділити завантаженню асфальтоукладальної техніки на платформу евакуатора. Цим повинні займатися досвідчені фахівці, адже більшість пошкоджень техніки, що евакуюється, наноситься саме в процесі навантаження.

Більшість пошкоджень будівельної техніки наноситься в процесі навантаження на евакуатор! Тож замовнику важливо особисто стежити за цим!

Професіонали повинні зайнятися вибором відповідної евакуюючої техніки, адже витримати велику вагу асфальтоукладальників здатний не кожен евакуатор. Крім того, багато моделей асфальтоукладальників відносяться до негабаритної техніки, що ще більше збільшує складність робіт.

Для перевезення негабаритного вантажу необхідно оформити спеціальний дозвіл від влади. Також необхідно подбати про відправку спеціальних машин прикриття, які будуть відповідальні за безпеку вантажу та учасників руху.

Чим вигідне одночасне перевезення всієї техніки з укладання асфальту?


Також для вигоди клієнта є сенс перевозити всю асфальтоукладальну техніку одночасно, якщо це необхідно.

Для укладання асфальту використовується безліч різної техніки, особливо катки, а також можуть бути задіяні трактори, навантажувачі та багато іншого.

І, звичайно ж, протягом усього шляху за кермом евакуатора повинен бути перевірений водій, фахівець, який має всі необхідні навички для виконання даної роботи. І всі вищезгадані заходи мають бути сумлінно виконані командою служби евакуації.

Сподіваємося, ми змогли трохи ознайомити вас з деякими тонкощами та нюансами, які необхідно врахувати при перевезенні асфальтоукладальної техніки.скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити