• Телефон: +38 (063) 43-10-020

 • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

«Евакуатора НЕТ» корисні статті

Перевезти на евакуаторі дві машини чим це вигідно?

Перевезти на евакуаторі дві машини чим це вигідно?

Види евакуації бувають дуже різні і одним із них є метод одночасного перевезення кількох автомобілів. Причому не лише легкових автомобілів, а й багатьох інших транспортних засобів.

Давайте розглянемо цю тему докладніше. Чим вигідне таке перевезення? Що важливо врахувати, використовуючи її? І які транспортні засоби можна перевозити в такий спосіб?

Почнемо з останнього питання.

Які автомобілі та транспортні засоби можна перевозити по два одночасно?


Перевозити одночасно на одному евакуаторі можна різні автомобілі та транспортні засоби. Транспортувати подібним чином, насправді можна практично будь-який автотранспорт.

А саме:

 1. легкові авто
 2. джипи та інші повно приводні машини
 3. спецтехніку
 4. трактори
 5. мікроавтобуси
 6. вантажні автомобілі

Щодо останнього пункту можна пояснити, що навіть досить великі та важкі вантажні транспортні засоби можна перевозити одночасно по два. Але тільки не будь-яким із доступних способів такого перевезення.

Але перш ніж докладніше поговорити про методи та способи такого перевезення давайте відповімо на кілька не менш важливих питань. Чому це вигідно? І що зручно?

Перевезення двох та більше автомобілів, ніж це вигідно?


Перевезти кілька автомобілів та інших транспортних засобів одночасно, однією ходкою, вигідно насамперед, тому що таке замовлення обійдеться набагато дешевше. Але є й інші переваги.

А саме, перевезти дві машини:
 • * швидше
 • * зручніше
 • * дешевше

Звичайно, такий варіант евакуації, мабуть, не так часто може знадобитися звичайним пересічним громадянам або фізичним особам, які мають свій власний автомобіль і все. Хоча і для таких людей цей метод перевезення може бути дуже вигідним, якщо так сталося, що кілька автомобілів у родині зламалися, потрапили в ДТП або з якоїсь іншої причини їх потрібно транспортувати в інше місце від будинку.

Але насамперед така послуга має бути цікавою юридичним особам та власникам різних комерційних машин.

Кому саме особливо вигідне перевезення двох і більше машин одночасно?


Наприклад, власникам:
 1. таксі
 2. маршруток
 3. будівельних компаній
 4. складів
 5. фірмам, що займаються перевезеннями

Всім цим організаціям або приватним особам, які мають різні комерційні транспорти, неодмінно може знадобитися перевезти відразу кілька автомобілів, наприклад, на інший об'єкт або в автосервіс, або в будь-яку іншу точку.

Як здійснюється перевезення двох і більше автомобілів?


Тепер давайте торкнемося трохи технічної сторони даного процесу. Як здійснюється таке перевезення? Які існують методи?

Три варіанти транспортування на евакуаторі двох машин одночасно:

1. Евакуатор із довгою платформою


На платформу одного евакуатора завантажуються два транспортні засоби. Причому не обов'язково це мають бути компактні легкові автомобілі.

Наша компанія перевозить таким чином і трактори, невеликі вантажівки та різноманітну будівельну техніку. На фото ви можете бачити перевезення двох тракторів на одній платформі, причому не найбільшого з наших евакуаторів.

2. Платформа та часткове навантаження


Один автомобіль піднімається на платформу евакуатора, а другий транспортується методом часткового навантаження за допомогою спеціального візка. Такий метод дозволяє транспортувати дуже довгі транспортні засоби.

На фото вантажівка транспортується методом часткового навантаження, а на платформу можна завантажити другий транспортний засіб, але трохи менший у габаритах, наприклад, трактор.

3. Спеціальний евакуатор із двоярусним навантаженням


Принцип розміщення автомобілів на такому евакуаторі такий самий, як і в авто возах, тільки тут міститься два легкові автомобілі.

Є й інші моделі подібних еперевізників авто, де можна перевозити і чотири легкові автомобілі.

Всі ці способи дозволяють пристойно заощадити на евакуації і планово або терміново перевезти кілька транспортних засобів практично на будь-які відстані.

Багато залежить від того, які саме транспортні засоби вам потрібно перевозити. Якщо говорити про легкові автомобілі, тобто варіанти, завдяки яким можна перевезти і три авто, наприклад, за допомогою ярусного евакуатора і причепа.скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити