• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

«Евакуатора НЕТ» корисні статті

Як перевозити негабаритний вантаж евакуатором? Що важливо знати про це?

Як перевозити негабаритний вантаж евакуатором? Що важливо знати про це?

Багато хто думає, що найчастіше на евакуаторах перевозять саме легкові автомобілі. Але це завжди так. Найрізноманітніша будівельна і складська спецтехніка у вигляді навантажувачів, екскаваторів, катків і так далі теж досить часто потребує такого перевезення.

Але в цій статті ми хочемо докладніше розповісти про перевезення негабаритних вантажів на евакуаторі. Про що важливо подбати про таке перевезення? Які габарити допустимі, а які ні?

Давайте розберемося у цих питаннях!

Які габарити допустимі до перевезення в Україні?


Отже, спочатку нам потрібно згадати, які габарити є допустимими до перевезення.

Габарити допустимі до перевезення:

  • * 2,5 метри це ширина
  • * 4 метри це висота

Але це разом із платформою автомобіля. Тобто це не габарити лише самого вантажу, а габарити вантажу разом із автомобілем, який його везе. Якщо у вантажівки висота платформи метр, то висота самого вантажу може бути не більше 3-х метрів.

Іншими словами, якщо вам потрібно перевезти бурову установку, екскаватор або будь-який будівельний вантаж габаритами більше 2,5 метрів завширшки та 4-х метрів заввишки, то цей вантаж є негабаритним і його не можна перевозити самостійно.

Покарання на перевезення негабаритного вантажу за правилами – позбавлення прав!

Як можна перевозити негабаритний вантаж?


Тепер давайте поговоримо, а як тоді можна перевезти такий вантаж на евакуаторі.

Є три моменти, які потрібно врахувати, а саме:

  1. Використовувати спеціальний евакуатор із низькою рамою. Існують спеціальні види евакуаторів з низькою платформою, які найкраще підходять для такого перевезення. Наприклад, евакуатор Хендай з висотою платформи 80 см. Він може завантажити на себе вантаж заввишки 3,20 метра. У такій справі цінується кожен сантиметр і зайвими 20 сантиметрів немає.
  2. Перевезення із супроводом. Під час перевезення негабариту потрібен супровід. Офіційно за два тижні замовляються спеціальні документи. Але якщо потрібно негайно і терміново перевезти негабаритний вантаж, то це також можливо, але тільки з супроводом. Без супроводу негабарит не вовтузиться.
  3. Установка на негабаритний вантаж спеціальних знаків. Коли перевозиться негабаритний вантаж, то на нього обов'язково повинні встановлюватися спеціальні маячки. Наприклад, якщо вантаж по висоті не проходить або за шириною або довжиною, то спеціальні розпізнавальні знаки – маячки звертають на це увагу всіх учасників дорожнього руху. Ці маячки можуть бути у вигляді трикутників та мигалок.

Якщо вам потрібно детальніше проконсультуватися з питання перевезення негабаритного вантажу, то у цілодобовій службі "Евакуатора НЕТ" ми допоможемо вам у цьому.скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити