• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

«Евакуатора НЕТ» корисні статті

Як можна перевезти два довгі мікроавтобуси на одному евакуаторі?

Як можна перевезти два довгі мікроавтобуси на одному евакуаторі?

Багато компаній мають можливість перевозити по два автомобілі одночасно. Але слід зазначити, що це стосується не будь-яких видів техніки.

Якщо вам потрібно перевезти одночасно два довгі або габаритні транспортні засоби, наприклад, два мікроавтобуси, скажімо, марки Мерседес Спрінтер або Форд Транзит, то це зробити вже зможуть не багато компаній. Чому?

Чому складно перевезти два мікроавтобуси на одному евакуаторі?


Два мікроавтобуси на одному евакуаторі справді перевезти досить складно, тому що таке транспортування передбачає наявність евакуатора з довгою платформою і такого ж причепа, що дозволяє розмістити на ньому довге авто.

Не всі компанії можуть перевозити два довгі та великі авто на евакуаторі з причепом!

Два легкові автомобілі стандартних розмірів нескладно перевезти на евакутаорі з причепом, таку послугу замовити просто. Практично будь-яка служба евакуації це зробить.

Але якщо вам потрібно перевезти транспортні засоби великого розміру, такі як великі мікроавтобуси, наприклад, то це вже складніше завдання і не всі компанії з нею можуть впоратися.

Як перевезти два мікроавтобуси на одному евакуаторі?


Для такого транспортування потрібні дві основні умови.

А саме:
  1. Евакуатор з довгою платформою
  2. Причіп з довгою платформою

Якщо перше, тобто евакуатор може ще й бути, то довгий причіп, як правило, є не у всіх компаній. Чому?

Тому що замовлення на перевезення мікроавтобусів, спецтехніки та інших подібних габаритних транспортних засобів бувають не так часто, багатьом службам евакуації просто не вигідно спеціально купувати та тримати у себе в штаті таке обладнання.

Це так само, як з евакуацією з підземних паркінгів. Для такої роботи теж потрібний спеціальний евакуатор, який не всі можуть і хочуть тримати в штаті.

Тому для такого перевезення вам потрібна служба евакуації, що спеціалізується на транспортуванні комерційної техніки та спецтехніки. Причому така служба має бути досить великою і працюючою не тільки за приватними замовленнями, але й сном на регулярній основі з великими компаніями та організаціями.скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити