• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

«Евакуатора НЕТ» корисні статті

Безпечна евакуація автомобіля, що це таке і як вона здійснюється?

Безпечна евакуація автомобіля, що це таке і як вона здійснюється?

Що таке евакуація автомобіля зрозуміло всім. Якщо ваше авто не може їхати самостійно, до нього під'їжджає евакуатор і залежно від того, якого він типу, він вантажить його на свою платформу і перевозить.

Але що таке безпечна евакуація?

Що таке безпечна евакуація і навіщо вона потрібна?Якщо повернутися до вищенаведеного прикладу про евакуатор, який здійснює навантаження на свою платформу несправного автомобіля, то в переважній більшості випадків авто вантажиться на відкриту платформу евакуатора.

Ви тисячу разів це бачили! Автомобіль, скажімо так, "просто неба" стоїть на платформі евакуатора і таким чином транспортується. Але таке перевезення не можна назвати абсолютно безпечним, тому що будь-який камінчик, що пролітає повз, або щось ще може зачепити цей автомобіль.

Не для всіх транспортних засобів це критично, але є автомобілі, дуже дорогі, які потрібно перевозити особливо дбайливо. Для цього і потрібна безпечна евакуація, яка передбачає використання спеціального виду евакуатора, а також страховку.

Давайте поговоримо про це докладніше!

Що містить у собі безпечна евакуація автомобіля?
Отже, давайте докладніше поговоримо про те, що саме має міститися в безпечному перевезенні дорогих автомобілів.

Є два основні моменти, а саме:


  1. Страховка. Страхується як сам евакуатор, який везе автомобіль, так і, звісно, сам автомобіль, який він перевозить. Причому страхувати можна і одноразові перевезення, і регулярні. І мова може йти не тільки про перевезення легкових дорогих автомобілів, а й про будь-які інші види техніки, а також просто вантажу.
  2. Спеціальний вид евакуатора. Для того щоб захистити автомобіль або вантаж від того, щоб ні вітер не дув, ні камінчики ні летіли, є особливий евакуатор. Цей евакуатор не просто з тентом, він як фургон. Машина заганяється в безпечний контейнер або гараж на колесах і перевозиться.

Під час такого перевезення забезпечується 100% безпека автомобіля. У такому контейнері на машину точно нічого не відлетить, нічого не капне і не розіб'ється. Вона захищена міцним кузовом.

Існує багато різних видів евакуаторів призначених для особливо дбайливого перевезення дорогих автомобілів і вантажів!

Евакуатори фургони з критою платформою можуть бути абсолютно різної форми і конструкції, існує безліч різновидів таких спец автомобілів. Головне що їх об'єднує це безпечна крита платформа, на яку завантажується несправний автомобіль.

Отже, як бачите, в безпечне перевезення входить два надійних фактори: страховка і міцний кузов. Таке перевезення природно коштує дорожче, але не настільки, щоб відмовитися від додаткової безпеки для того автомобіля або техніки, які того варті.

Наша цілодобова служба евакуації теж здійснює безпечне перевезення автотранспорту в спеціалізованому для таких цілей евакуаторі.
скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити