• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

«Евакуатора НЕТ» корисні статті

Перевезення трьох легкових автомобілів на евакуаторі, як це здійснюється?

Перевезення трьох легкових автомобілів на евакуаторі, як це здійснюється?

Відомо, що перевозити кілька автомобілів або будь-яких інших транспортних засобів одночасно, на одному евакуаторі, це швидше, вигідніше і дешевше. І найчастіше саме так і перевозять два автомобілі або дві одиниці будь-якої іншої техніки.

Але є спосіб перевезення і ТРИХ автомобілів одночасно. Як і за допомогою чого це можливо?

Ми розповімо вам про це докладніше в цій статті! Але спочатку відповімо на ще одне запитання.

Як перевозять два транспортні засоби на одному евакуаторі?Перш за все, давайте розберемося, на чому взагалі зазвичай перевозять кілька автомобілів або одиниць техніки. Є ціла низка варіантів, за допомогою яких це можливо.

Є три основні варіанти:

Довга платформа евакуатораЕвакуатори бувають різних видів, ми писали про це докладніше тут. Евакуатор з довгою платформою можна використовувати для одночасного завантаження на нього двох автомобілів або спецтехніки. Але для такого методу годиться тільки техніка відносно компактних розміром. Наприклад навантажувачі, невеликі легкові авто або навіть два трактори.

Двох ярусний евакуаторЦе спеціальний вид евакуаторів з особливою двоярусною платформою. Це свого роду компактний варіант автовозу. На нього в два поверхи завантажуються два легкових автомобілі. Спецтехніку або будь-який інший вид транспортних засобів на нього розмістити неможливо.

Спеціальний причіп для евакуатораТакий причіп спеціально передбачений для перевезення транспортних засобів, причому на будь-які відстані. Але на нього можна завантажити тільки один транспортний засіб. Є причепи різної довжини. Якщо один автомобіль розташовується на платформі евакуатора, а другий на причепі, то виходить, що один евакуатор одночасно може транспортувати два автомобілі.

Всі ці перераховані способи стосуються перевезення ДВОХ автомобілів на ОДНОМУ евакуаторі.

Також зазначимо, що це стосується не тільки легкових авто. Великі та габаритні транспортні засоби теж можна перевозити на одному евакуаторі з причепом одразу кілька одиниць. Наприклад довгі мікроавтобуси.

Але для цього необхідне відповідне обладнання: евакуатор з довгою платформою і довгий причіп. Але це тема для окремої статті. Давайте повернемося до нашого основного питання про одночасне перевезення трьох машин на одному евакуаторі.

Як перевозять три автомобілі одночасно на евакуаторі?Тепер ми підійшли до нашого основного питання, як перевезти на одному евакуаторі відразу три автомобілі або три одиниці будь-яких інших транспортних засобів?

Є два основних способи, що дозволяють перевозити три автомобілі на одному евакуаторі!

З усіх вище перерахованих способів, можна скласти два варіанти, що дозволяють перевозити три транспортні засоби одночасно.

Є два варіанти:
  • Евакуатор з довгою платформою і причіп. Тобто на довгій платформі розміщується два транспортних засоби або спецтехніки, а третій на причепі.
  • Двоярусний евакуатор і причіп. А цей варіант передбачає розміщення двох авто на двоповерховому евакуаторі, а третій, також розміщується на причепі.

Також для перевезення більшої кількості автомобілів є спеціальні автовози, на яких можна транспортувати до восьми машин одночасно. Але для перевезення автомобілів дрібнішими партіями, по три одиниці, найбільше підходять перераховані вище варіанти.

За допомогою такої техніки можна транспортувати по три автомобілі одночасно. Це дуже вигідно для різних компаній, наприклад, автосалонів або будь-яких інших організацій, які мають у себе штат легкових комерційних автомобілів.

Таке перевезення буде значно дешевшим, ніж, якщо кожен окремий автомобіль перевозити на окремому евакуаторі. Або навіть якщо перевозити по два автомобілі, це, природно, все одно буде дорожче, ніж якщо використовувати способи перевезення по три автомобілі.

Перевезення по три автомобілі на одному евакуаторі
Наша компанія оснащена всім необхідним обладнанням для перевезення легкових автомобілів і багатьох інших видів будівельної та складської техніки по три одиниці на одному евакуаторі.

Ми перевозимо найрізноманітніші транспортні засоби по кілька одиниць одночасно. Наприклад, навантажувачі, мікроавтобуси, будівельні катки, трактори, легкові авто тощо.

Якщо вам потрібне перевезення кількох транспортних засобів на одному евакуаторі з причепом, то наша компанія до ваших послуг!скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити